TeboLip roll-on, 10 ml

TeboLip® roll-on z olejem z drzewa herbacianego to wyjątkowy naturalny środek do pielęgnacji ust i pękniętych ust. Łagodzi i regeneruje miękką skórę warg i błony śluzowej jamy ustnej. Typowy smak oleju herbacianego pozostawia uczucie orzeźwienia na ustach. Wyprodukowano w Szwajcarii. Pełny opis
329,90 Zł/100 ml
Brak w magazynie do zakupu online
Natychmiast w
Marka: Tebodont
Kod towaru: TB103498
Opis

TeboLip roll-on, 10 ml


TeboLip® to wyjątkowy środek naturalny z olejem z drzewa herbacianego dla podrażnionych ust i pękniętych rogów ust.
Dba, łagodzi i regeneruje miękką skórę ust i błonę śluzową jamy ustnej.

Wirus opryszczki pospolitej typu 1 (HSV-1, opryszczka wargowa, opryszczka) występuje bardzo często zarówno u dzieci, jak i u dorosłych (60-80%).
Pierwotne infekcje występują głównie w dzieciństwie, objawiając się wrzodziejącym zapaleniem dziąseł, powodując duże trudności w jedzeniu i piciu z powodu rozległych i bardzo bolesnych zmian na błonie śluzowej jamy ustnej i dziąseł. U dorosłych wrzodziejące zapalenie gardła (zapalenie gardła) jest częstsze.
Wirus opryszczki wytwarza utajoną infekcję w układzie nerwowym, która utrzymuje się w ciele przez całe życie i może być powtarzana.
Szereg czynników może powodować reaktywację wirusa (słońce, Solarium), czynniki fizyczne i emocjonalne, choroby (zakażenie wirusem grypy) czy leczenie zębów.
Zazwyczaj leki przeciwwirusowe stosuje się w leczeniu doraźnym. Lecz leczenie nie jest pozbawione skutków ubocznych, dlatego szukamy alternatywnych i dobrze tolerowanych substancji.
Jedną z takich substancji czynnych jest olejek z drzewa herbacianego.

Olejek herbaciany
Badania (1,2,3,4) wykazują, że olej z drzewa herbacianego i niektóre pojedyncze składniki tego olejku mają działanie przeciwwirusowe. W przypadku HSV-1 stężenie hamujące 50% (IC50) wynosiło 0,0009%. Wirusowe zakażenie HSV-1 zostało zredukowane o ponad 96%. Badania te wykazały, że tradycyjne stosowanie oleju jest uzasadnione.
Skład
Aqua, Glycerin, PEG-40-Hydrogenated Castor Oil, Propylene Glycol, Melaleuca Alternifolia, Aroma, Sodium Saccharin, Dipotassium Phosphate, Limonene, Linalool.
Użyj
Zastosuj TeboLip kilka razy dziennie po pierwszych oznakach lub krostkach wokół ust.
Ocena
4,5
Oceniać
7
1
0
1
0
Ocenione przez 9 użytkowników.
Rekomendowane produkty
Dostępny 5 szt
Natychmiast w
Dostępny 2 szt
Natychmiast w
Dostępny > 5 szt
Natychmiast w
Dostępny 5 szt
Natychmiast w
Dostępny > 5 szt
Natychmiast w
Dostępność w sklepach
Kliknij sklep aby zobaczyć adres i godziny otwarcia
Adresa
Telefon
E -mail
Google Maps Szczegóły sklepu