TeboLip roll-on, 10 ml

TeboLip® roll-on z olejem z drzewa herbacianego to wyjątkowy naturalny środek do pielęgnacji ust i pękniętych ust. Łagodzi i regeneruje miękką skórę warg i błony śluzowej jamy ustnej. Typowy smak oleju herbacianego pozostawia uczucie orzeźwienia na ustach. Wyprodukowano w Szwajcarii. Pełny opis
329,90 Zł/100 ml
Brak w magazynie do zakupu online
Marka: Tebodont
Kod towaru: TB103498
Opis

TeboLip roll-on, 10 ml


TeboLip® to wyjątkowy środek naturalny z olejem z drzewa herbacianego dla podrażnionych ust i pękniętych rogów ust.
Dba, łagodzi i regeneruje miękką skórę ust i błonę śluzową jamy ustnej.

Wirus opryszczki pospolitej typu 1 (HSV-1, opryszczka wargowa, opryszczka) występuje bardzo często zarówno u dzieci, jak i u dorosłych (60-80%).
Pierwotne infekcje występują głównie w dzieciństwie, objawiając się wrzodziejącym zapaleniem dziąseł, powodując duże trudności w jedzeniu i piciu z powodu rozległych i bardzo bolesnych zmian na błonie śluzowej jamy ustnej i dziąseł. U dorosłych wrzodziejące zapalenie gardła (zapalenie gardła) jest częstsze.
Wirus opryszczki wytwarza utajoną infekcję w układzie nerwowym, która utrzymuje się w ciele przez całe życie i może być powtarzana.
Szereg czynników może powodować reaktywację wirusa (słońce, Solarium), czynniki fizyczne i emocjonalne, choroby (zakażenie wirusem grypy) czy leczenie zębów.
Zazwyczaj leki przeciwwirusowe stosuje się w leczeniu doraźnym. Lecz leczenie nie jest pozbawione skutków ubocznych, dlatego szukamy alternatywnych i dobrze tolerowanych substancji.
Jedną z takich substancji czynnych jest olejek z drzewa herbacianego.

Olejek herbaciany
Badania (1,2,3,4) wykazują, że olej z drzewa herbacianego i niektóre pojedyncze składniki tego olejku mają działanie przeciwwirusowe. W przypadku HSV-1 stężenie hamujące 50% (IC50) wynosiło 0,0009%. Wirusowe zakażenie HSV-1 zostało zredukowane o ponad 96%. Badania te wykazały, że tradycyjne stosowanie oleju jest uzasadnione.
Skład
Aqua, Glycerin, PEG-40-Hydrogenated Castor Oil, Propylene Glycol, Melaleuca Alternifolia, Aroma, Sodium Saccharin, Dipotassium Phosphate, Limonene, Linalool.
Użyj
Zastosuj TeboLip kilka razy dziennie po pierwszych oznakach lub krostkach wokół ust.
Ocena
4,5
Oceniać
17
2
2
1
0
Ocenione przez 22 użytkowników.

Twoja ocena

Sortuj według:
Rekomendowane produkty
Dostępny > 5 szt
Natychmiast w
Dostępny > 5 szt
Natychmiast w
Dostępny > 5 szt
Natychmiast w
Dostępny > 5 szt
Natychmiast w
Dostępny > 5 szt
Natychmiast w
Inne pytania i artykuły znajdziesz w sekcji porad
możesz też napisać do nas bezpośrednio
Dostępność w sklepach
Kliknij sklep aby zobaczyć adres i godziny otwarcia
Adresa
Telefon
E -mail
Google Maps Szczegóły sklepu