Promocja Darmowa dostawa
Smilepen Whitening Kit, zestaw do wybielania zębów z akceleratorem LED (3 x żel)
Promocja Darmowa dostawa

Smilepen Whitening Kit, zestaw do wybielania zębów z akceleratorem LED (3 x żel)

Biały uśmiech dzięki wybielaniu zębów podczas dwutygodniowej kuracji wybielającej. Innowacyjne, klinicznie sprawdzone kosmetyki wybielające Smilepen zapewniają efekty profesjonalnego wybielania w zaciszu własnego domu. Pełny opis
339,00 Zł
Oszczędzasz 50,85 Zł (15 %)
?
288,15 Zł/1 szt
W magazynie do zakupów online więcej niż 5 szt
Natychmiast w
Marka: Smilepen
Kod towaru: SPCWK
Opis
Zestaw do domowego wybielania zębów zapewnia wybielenie szkliwa nawet o 39% przy stosowaniu przez 4 tygodnie. Zestaw do wybielania Smilepen zawiera akcelerator LED ze złączem USB i 3 pisaki żelowe do dwóch tygodniowych zabiegów. Kosmetyki wybielające szwajcarskiej marki Smilepen skupiają się na domowych kuracjach o klinicznie potwierdzonym działaniu. W ciągu tygodnia następuje widoczne rozjaśnienie i redukcja płytki nazębnej. Połączenie promieniowania UV, generowanego ciepła i składników zawartych w długopisie żelowym zapewnia bezpieczne i skuteczne wybielanie.

Zestaw Smilepen Whitening Kit przeznaczony jest do rozjaśniania lekko zabarwionych zębów, a akcelerator LED posiada diody tylko w niebieskim spektrum. Zestaw do wybielania zębów zawiera akcelerator LED z zasilaniem poprzez złącze USB oraz 3 pisaki żelowe (3 x 5 ml) na 2-tygodniową kurację.

Rekomendacje:
Przed pierwszym użyciem upewnij się, że nie masz nieleczonej próchnicy ani zapalenia dziąseł. Jeśli nie jesteś pewien, porozmawiaj ze swoim dentystą przed pierwszym użyciem. Należy pamiętać, że o kolorze zębów decyduje nie tylko kolor, ale także właściwości szkliwa i zębiny. Na przykład odcieni szarości nie można zmienić na bardzo jasny odcień bieli nawet po dłuższym użytkowaniu. Zalecamy wykonanie zdjęcia zębów przed pierwszą aplikacją (bez użycia lampy błyskowej!). Do późniejszego porównania.

Jeśli masz wrażliwe zęby, podrażnione dziąsła, skróć czas działania światła LED do 15 minut. Późniejsza wrażliwość dziąseł i zębów po wybielaniu jest powszechna i przejściowa. Powinien całkowicie zniknąć w ciągu kilku dni po aplikacji. Stosować pasty do zębów przeznaczone do pielęgnacji wrażliwych zębów o działaniu remineralizującym (np. Apagard, Swissdent Crystal, Biomin).

Uwaga:
Przed pierwszym użyciem należy wcisnąć pisak wielokrotnie (do 40 razy), aby wycisnąć gęsty żel.
Unikaj kontaktu żelu z oczami. W przypadku kontaktu natychmiast przemyć oczy dużą ilością wody. Przed pierwszym użyciem należy skonsultować się ze stomatologiem i uważnie przeczytać ulotkę dołączoną do opakowania. Zawsze postępuj zgodnie z instrukcjami! Podczas użytkowania może czasami wystąpić podrażnienie dziąseł lub nadwrażliwość zębów. Nie używaj produktu, jeśli masz zapalenie dziąseł lub nieleczoną próchnicę. Nie używaj preparatu, jeśli jesteś uczulony na jeden lub więcej składników żelu wybielającego. Ten produkt nie jest przeznaczony do użytku przez osoby poniżej 18 roku życia. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci.
Skład
Propylene Glycol, Glycerin, Aqua, PAP, Hydroxyapatite, Cellulose Gum, Hyaluronic Acid, Flavor, Strontium Citrate, Calcium Sodium Phosphosilicate, Sodium, Hexamethaphosphate, Mentha Piperita Oil, PVP, Tetrasodium Pyrophosphate, Calcium Pyrophosphate, Ananas Sativus Fruit Extract, Tocopheryl Acetate, Sodium Hydroxide, Menthol Smilepen Care Gel: Sorbitol, Aqua, Glycerin, Hydrated Silica, Propylene Gycol, Potassium Nitrate, Hydroxyapatite, Zinc Citrate, Potassium Sorbate, Salvia Officinalis Leaf Extract, Anthemis Nobilis Flower Extract, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Mentha Piperita Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Cellulose Gum, Sodium Benzoate, Papain, Bromelain, Hyaluronic Acid, Disodium EDTA, Menthol
Użyj
Umyj zęby odpowiednią pastą do zębów i szczoteczką. Naciśnij kilkakrotnie przycisk na końcu długopisu, aby wycisnąć żel wybielający. Przed pierwszym użyciem należy wcisnąć pisak wielokrotnie (do 40 razy), aby wycisnąć gęsty żel. Żel nakładaj równomiernie i precyzyjnie na przednie powierzchnie zębów w linii uśmiechu. Unikaj kontaktu żelu z dziąsłami najlepiej jak potrafisz. Włóż akcelerator LED do ust i naciśnij. Podłącz akcelerator do swojego smartfona. Pozostaw na 15 do 30 minut w zależności od pożądanego efektu. Następnie wyjmij akcelerator LED i wypłucz usta ciepłą wodą. Użyj pędzelka i pasty do zębów, aby usunąć pozostały żel. Spłucz silikonowy przyspieszacz ciepłą wodą i użyj dodatkowego mydła do umycia go przed dalszym nałożeniem. Spłucz także akcelerator LED ciepłą wodą. Możesz wybielić zęby raz dziennie przez tydzień.
Ocena
4,5
Oceniać
50
13
6
0
0
Ocenione przez 69 użytkowników.
Rekomendowane produkty
Dostępny > 5 szt
Natychmiast w

Wybrane pytania i artykuły

Czego mogłeś nie wiedzieć o wybielaniu zębów

Czego mogłeś nie wiedzieć o wybielaniu zębów

Wielu z nas słyszało o wybielaniu zębów, w którym jako środek wybielający stosuje się nadtlenek wodoru lub nadtlenek mocznika, a już zdecydowanie słyszał o tym każdy, kto interesuje się wybi...
Inne pytania i artykuły znajdziesz w sekcji porad
możesz też napisać do nas bezpośrednio
Dostępność w sklepach
Kliknij sklep aby zobaczyć adres i godziny otwarcia
Adresa
Telefon
E -mail
Google Maps Szczegóły sklepu