Smilepen Ultrasmile Professional Whitening Strips, zestaw pasków do wybielania zębów (7x2)
Smilepen Ultrasmile Professional Whitening Strips, zestaw pasków do wybielania zębów (7x2)

Smilepen Ultrasmile Professional Whitening Strips, zestaw pasków do wybielania zębów (7x2)

Paski wybielające Ultrasmile Professional Whitening Strips skutecznie usuwają przebarwienia szkliwa zębów. Dzięki ich super prostej i prawie niewidocznej aplikacji, możesz z nich korzystać zawsze i wszędzie. Pełny opis
105,98 Zł/1 szt
W magazynie do zakupów online 4 szt
Natychmiast w
Marka: Smilepen
Kod towaru: SWUSWS
Opis
Dzięki systemowi wybielania Ultrasmile, marka SwissWhite wprowadza kompleksowe rozwiązanie do wybielania zębów o klinicznie potwierdzonych efektach. Wygodne, bezbolesne i profesjonalne zastosowanie dla bielszego, mocniejszego i jaśniejszego uśmiechu już po jednym użyciu i całkowicie bez skutków ubocznych.

Dzięki łatwej i precyzyjnej aplikacji, paski Ultrasmile Professional Whitening Strips nadają się do domowego rozjaśniania szkliwa zębów przebarwionych w wyniku palenia tytoniu, picia kawy lub wina, ale także jako pielęgnacja po zakończeniu wybielania w gabinecie lub w domu.

Opakowanie zawiera 7 saszetek z dwoma bezbarwnymi paskami wybielającymi, dlatego nadaje się jako tygodniowa kuracja pozwalająca uzyskać jaśniejszy odcień zębów, poświęcając zaledwie 30-60 minut dziennie. Aplikacja pasków jest nie tylko naprawdę łatwa, ale także niemal niewidoczna - dzięki temu możesz wybielić swoje zęby w praktycznie każdych warunkach.

Aby użyć:
Przed pierwszym użyciem upewnij się, że nie masz nieleczonych ubytków lub zapalenia dziąseł. W razie wątpliwości należy skonsultować się z dentystą. Należy pamiętać, że o kolorze zębów decyduje nie tylko barwa, ale także właściwości szkliwa zębów. Na przykład odcienie szarości nie mogą być zmienione na bardzo jasny odcień bieli nawet po dłuższym czasie użytkowania. Zalecamy wykonanie zdjęć zębów przed pierwszą aplikacją (bez użycia lampy błyskowej!) w celu późniejszego porównania.

1) Przed użyciem pasków Ultrasmile Professional Whitening Strips dokładnie umyj zęby i wysusz je.

2) Otwórz jedną torebkę z paskami wybielającymi i wyjmij je.

3) Większy pasek jest dla górnych zębów, mniejszy dla dolnych. Umieść środek każdego zęba na "jedynce" i dociśnij również na pozostałe zęby.

4) Pozostaw na 60 minut. Jeśli masz wrażliwe zęby lub podrażnione dziąsła, skróć czas aplikacji do 20-30 minut.

5) Po upływie wyznaczonego czasu zdejmij paski z zębów i przepłucz usta, aby usunąć pozostałości żelu.

Najlepsze efekty uzyskuje się przy regularnym stosowaniu raz dziennie przez tydzień (rozjaśnienie do 70%).

Ostrzeżenie:
Unikać kontaktu żelu z oczami. W razie kontaktu natychmiast przepłukać oczy dużą ilością wody. Przed pierwszym użyciem należy skonsultować się z dentystą i dokładnie przeczytać ulotkę dołączoną do opakowania. Zawsze postępuj zgodnie z instrukcją! Podczas stosowania mogą wystąpić sporadyczne podrażnienia dziąseł lub zwiększona wrażliwość zębów. Nie stosuj tego produktu, jeśli masz zapalenie dziąseł lub nieleczoną próchnicę zębów. Nie stosuj produktu, jeśli jesteś uczulony na jeden lub więcej składników żelu wybielającego. Ten produkt nie jest przeznaczony dla osób poniżej 18 roku życia. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, poza zasięgiem dzieci.
Ocena
Produkt nie był jeszcze oceniany
Ocenić
Dostępność w sklepach
Kliknij sklep aby zobaczyć adres i godziny otwarcia
Adresa
Telefon
E -mail
Google Maps Szczegóły sklepu