Darmowa dostawa
Smilepen Ultrasmile Professional Whitening Kit - zestaw do profesjonalnego wybielania zębów z akceleratorem LED (3 x żel)
Darmowa dostawa

Smilepen Ultrasmile Professional Whitening Kit - zestaw do profesjonalnego wybielania zębów z akceleratorem LED (3 x żel)

Ultrasmile Professional Whitening Kit to profesjonalny zestaw do wybielania zębów w domu dzięki technologii Power Wavelight LED, która łączy klasyczne wybielanie na najwyższym poziomie z zaletami wybielania laserowego nowej generacji. Już po 1 tygodniu Twoje zęby będą do 70% jaśniejsze. Pełny opis
338,24 Zł/1 szt
W magazynie do zakupów online więcej niż 5 szt
Natychmiast w
Marka: Smilepen
Kod towaru: SWUSWK
Opis
Ultrasmile Professional Whitening Kit - profesjonalny zestaw do wybielania zębów w domu

Dzięki systemowi wybielania Ultrasmile, marka SwissWhite zapewnia kompleksowe rozwiązanie do wybielania zębów o klinicznie potwierdzonych efektach. Wygodne, bezbolesne i profesjonalne zastosowanie dla bielszego, mocniejszego i zdrowszego uśmiechu już po jednej aplikacji i całkowicie bez skutków ubocznych.

Zestaw Ultrasmile Professional Whitening Kit składa się z akceleratora LED z technologią Power Wavelight LED oraz 3 pisaków żelowych do wybielania. Połączenie silnych czynników wybielających i remineralizujących wraz z technologią Power Wavelight LED, która łączy konwencjonalne wybielanie na najwyższym poziomie z zaletami wybielania laserowego nowej generacji, zapewnia szybkie i optymalne rezultaty wybielania, bez dyskomfortu i podrażnień.

Najlepsze rezultaty osiąga się przy codziennym stosowaniu przez tydzień. Po 7 dniach stosowania Ultrasmile Professional Whitening Kit jest w stanie wybielić zęby nawet o 70% ( o 12 odcieni). Pierwsze efekty pojawiają się wcześniej - są widoczne już po pierwszym zastosowaniu.

Dzięki zestawowi Ultrasmile Professional Whitening Kit wybielisz swoje zęby skutecznie, wygodnie i delikatnie. Sam zabieg będzie w pełni bezpieczny i bezbolesny, bez konieczności wizyty u dentysty lub higienistki stomatologicznej.

Użycie:
Przed pierwszym użyciem upewnij się, że nie masz nieleczonych ubytków lub zapalenia dziąseł. W razie wątpliwości, należy skonsultować się z dentystą. Należy pamiętać, że o kolorze zębów decyduje nie tylko barwa, ale także właściwości szkliwa zębów. Na przykład odcienie szarości nie mogą być zmienione na bardzo jasny odcień bieli nawet po dłuższym czasie użytkowania. Zalecamy wykonanie zdjęć zębów przed pierwszą aplikacją (bez użycia lampy błyskowej!) w celu późniejszego porównania.

1) Przed użyciem Ultrasmile Professional Whitening Kit należy dokładnie umyj zęby i wysusz je.

2) Nałóż cienką linię żelu wybielającego bezpośrednio na akcelerator, zarówno na jego górnej, jak i dolnej części.

3) Umieść akcelerator w ustach tak, aby zmieścił się nad górnymi i dolnymi zębami, włącz go i pozostaw na 15-30 minut w zależności od pożądanego efektu. Jeśli masz wrażliwe zęby lub podrażnione dziąsła, skróć czas aplikacji światła LED do 15 minut.

4) Po upływie wyznaczonego czasu wyjmij akcelerator i przepłucz usta, aby usunąć pozostałości żelu.

Ostrożnie:
Przed pierwszym użyciem należy wielokrotnie (nawet 40 razy) ścisnąć pisak, aby rozbić i rozrzedzić gęsty żel.
Unikać kontaktu żelu z oczami. W razie kontaktu natychmiast przepłukać oczy dużą ilością wody. Przed pierwszym użyciem należy skonsultować się z dentystą i dokładnie przeczytać ulotkę dołączoną do opakowania. Zawsze postępuj zgodnie z instrukcją! Podczas stosowania mogą wystąpić sporadyczne podrażnienia dziąseł lub zwiększona wrażliwość zębów. Nie stosuj tego produktu, jeśli masz zapalenie dziąseł lub nieleczoną próchnicę zębów. Nie stosuj produktu, jeśli jesteś uczulony na jeden lub więcej składników żelu wybielającego. Ten produkt nie jest przeznaczony dla osób poniżej 18 roku życia. Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu, w sposób niedostępny dla dzieci.
Ocena
Produkt nie był jeszcze oceniany
Ocenić
Dostępność w sklepach
Kliknij sklep aby zobaczyć adres i godziny otwarcia
Adresa
Telefon
E -mail
Google Maps Szczegóły sklepu