Promocja
Smilepen Ultrasmile Profesjonalny Żel Wybielający - zestaw pisaków z żelem wybielającym (3 x 6 ml)
Promocja

Smilepen Ultrasmile Profesjonalny Żel Wybielający - zestaw pisaków z żelem wybielającym (3 x 6 ml)

Zestaw trzech wymiennych pisaków Ultrasmile Professional Whitening Gel opracowanych do skutecznego rozjaśniania szkliwa zębów w warunkach domowych. Żel stosuje się w połączeniu z Ultrasmile Professional Whitening LED Accelerator dla całkowicie bezpiecznego i bezbolesnego wybielania zębów, bez podrażnień i innych komplikacji. Pełny opis
168,85 Zł
Oszczędzasz 25,33 Zł (15 %)
?
143,52 Zł/1 szt
W magazynie do zakupów online więcej niż 5 szt
Natychmiast w
Marka: Smilepen
Kod towaru: SWUSWG
Opis
Dzięki systemowi wybielania Ultrasmile, Szwajcarska marka SwissWhite wprowadza kompleksowe rozwiązanie do wybielania zębów o klinicznie potwierdzonych efektach, wykorzystujące technologię wybielania Ultrasmile. Wygodne, bezbolesne i profesjonalne zastosowanie dla bielszego, mocniejszego i zdrowszego uśmiechu już od pierwszego użycia i całkowicie bezpieczne, bez skutków ubocznych.

Żelowe długopisy wybielające Ultrasmile Professional Whitening Gel Pens są przeznaczone do stosowania z potężnym przyspieszaczem Ultrasmile Professional Whitening LED Accelerator, którego technologia Power Wavelight LED łączy konwencjonalne wybielanie na najwyższym poziomie z zaletami wybielania laserowego nowej generacji, zapewniając szybkie osiągnięcie optymalnych rezultatów. Już po tygodniu stosowania zęby są jaśniejsze nawet o 70%, ale pierwsze efekty są widoczne jeszcze wcześniej, nawet już po pierwszym użyciu (!).

Testy kliniczne przeprowadzone w niemieckich laboratoriach gwarantują bezpieczne, delikatne i skuteczne wybielanie dla jaśniejszego, mocniejszego i zdrowszego uśmiechu.

Zestaw Smilepen Ultrasmile Professional Whitening Gel Kit zawiera 3 x żelowe pióra wybielające (6 ml).

Użycie:
Przed pierwszym użyciem upewnij się, że nie masz nieleczonych ubytków lub zapalenia dziąseł. W razie wątpliwości należy skonsultować się z dentystą. Należy pamiętać, że o kolorze zębów decyduje nie tylko barwa, ale także właściwości szkliwa zębów. Na przykład odcienie szarości nie mogą być zmienione na bardzo jasny odcień bieli nawet po dłuższym czasie użytkowania. Zalecamy wykonanie zdjęcia zębów przed pierwszą aplikacją (bez użycia lampy błyskowej!) w celu późniejszego porównania.

1) Przed użyciem żelu wybielającego wraz z przyspieszaczem wybielania Ultrasmile Professional Whitening Accelerator dokładnie umyj zęby i wysusz je.

2) Nałóż cienką linię żelu wybielającego bezpośrednio na akcelerator, zarówno na jego górnej, jak i dolnej części.

3) Umieść akcelerator w ustach tak, aby zmieścił się nad górnymi i dolnymi zębami, włącz go i pozostaw na 15-30 minut w zależności od pożądanego efektu. Jeśli masz wrażliwe zęby lub podrażnione dziąsła, skróć czas aplikacji światła LED do 15 minut.

4) Po upływie określonego czasu należy wyjąć akcelerator i przepłukać usta, aby usunąć pozostałości żelu.

Ostrożnie:
Przed pierwszym użyciem należy wielokrotnie (nawet 40 razy) ścisnąć pisak, aby rozrzedzić i rozbić gęsty żel.
Unikać kontaktu żelu z oczami. W razie kontaktu natychmiast przepłukać oczy dużą ilością wody. Przed pierwszym użyciem należy skonsultować się z dentystą i dokładnie przeczytać ulotkę dołączoną do opakowania. Zawsze postępuj zgodnie z instrukcją! Podczas stosowania mogą wystąpić sporadyczne podrażnienia dziąseł lub zwiększona wrażliwość zębów. Nie stosuj tego produktu, jeśli masz zapalenie dziąseł lub nieleczoną próchnicę zębów. Nie stosuj produktu, jeśli jesteś uczulony na jeden lub więcej składników żelu wybielającego. Ten produkt nie jest przeznaczony dla osób poniżej 18 roku życia. Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu, w sposób niedostępny dla dzieci.
Ocena
Produkt nie był jeszcze oceniany
Ocenić
Dostępność w sklepach
Kliknij sklep aby zobaczyć adres i godziny otwarcia
Adresa
Telefon
E -mail
Google Maps Szczegóły sklepu