Smilepen Power Whitening Toothpaste, wybielająca pasta do zębów, 40 g

Smilepen Power Whitening Toothpaste, wybielająca pasta do zębów, 40 g

Smilepen Power Whitening Toothpaste to wysoce skuteczna wybielająca pasta do zębów, która pozostawia zęby nie tylko czyste, ale także bielsze i jaśniejsze dzień po dniu. Efekty jej działania zostały potwierdzone badaniami klinicznymi. Wystarczą dwie minuty dziennie przez tydzień, a zęby będą rozjaśnione nawet o 70%. Pełny opis
101,12 Zł/1 szt
W magazynie do zakupów online więcej niż 5 szt
Natychmiast w
Marka: Smilepen
Kod towaru: SPCPWT
Opis
Dzięki systemowi wybielania Smilepen, SwissWhite przynosi kompleksowe rozwiązanie do wybielania zębów o klinicznie potwierdzonych efektach. Pasta Smilepen Power Whitening Toothpaste należy do najskuteczniejszych wybielających past do zębów, ponieważ łączy w sobie znakomite właściwości czyszczące i profesjonalne wybielanie w jednym.
Skutecznie, ale delikatnie rozjaśnia zęby, jednocześnie wzmacniając szkliwo zębów za pomocą hydroksyapatytu w formie nanocząsteczek. Kwas hialuronowy rewitalizuje dziąsła, wapń wzmacnia zęby, a heksametafosforan sodu zapobiega osadzaniu się płytki nazębnej.
Pasta do zębów Smilepen Power Whitening nie zawiera fluoru. Przeznaczona jest do stosowania ze wszystkimi szczoteczkami do zębów, ale dla uzyskania najlepszych efektów polecamy postawić na szczoteczkę Sonicblue Whitening Toothbrush z niebieskimi diodami WaveLight, które zwiększają efekt wybielania nawet 4-krotnie.
Ciesz się codzienną delikatną pielęgnacją zębów połączoną z zaawansowanymi właściwościami wybielającymi, która pozostawiając je mocniejsze i zdrowsze bez wywoływania nadwrażliwości.

Pojemność: 40 g
Ocena
3
Oceniać
0
0
1
0
0
Ocenione przez 1 użytkownika.

Twoja ocena

Czyści kieszeń a nie zęby
— 24. 6. 2023
Sprawdzone opinie ?
Dostępność w sklepach
Kliknij sklep aby zobaczyć adres i godziny otwarcia
Adresa
Telefon
E -mail
Google Maps Szczegóły sklepu