Darmowa dostawa
Smilepen POWER Whitening Kit & Care, 7-dniowy intensywny zabieg wybielania zębów z bezprzewodowym akceleratorem LED
Darmowa dostawa

Smilepen POWER Whitening Kit & Care, 7-dniowy intensywny zabieg wybielania zębów z bezprzewodowym akceleratorem LED

Smilepen Power Whitening Kit to najpotężniejszy zestaw do wybielania domowego. W połączeniu z wydajnym bezprzewodowym akceleratorem LED, może rozjaśnić do 70% podczas czterotygodniowej kuracji. Pełny opis
484,00 Zł/1 szt
W magazynie do zakupów online więcej niż 5 szt
Natychmiast w
Marka: Smilepen
Kod towaru: SPCPWKA
Opis

Smilepen Power Whitening Kit - zestaw do wybielania zębów z bezprzewodowym akceleratorem LED

Szwajcarska marka SwissWhite opracowała kompleksowy system wybielania Smilepen o klinicznie potwierdzonym działaniu. W porównaniu do tradycyjnego żelu wybielającego, który nakłada się w nośniku, łatwo i precyzyjnie nakłada się go pisakiem z pędzelkiem. Widoczne rozjaśnienie i redukcja płytki nazębnej następuje już po tygodniu.

Zestaw Smilepen Power Whitening do domowego wybielania zawiera akcelerator LED z diodami w dwóch widmach barw (długości fali), 3 wybielające pisaki żelowe i 1 żel Smilepen Care. Już po pierwszym tygodniu stosowania widoczne jest rozjaśnienie i redukcja płytki nazębnej. Połączenie promieniowania UV z ciepłem i innowacyjną formułą PAP jest bardzo skuteczne. Akcelerator zawiera 32 diody LED.

Już po 7 dniach stosowania zestawu Smilepen Power Whitening Kit możesz wybielić zęby nawet o 70%, ale pierwsze efekty zobaczysz już po pierwszej aplikacji.
Formuła zawiera inne składniki aktywne, takie jak hydroksyapatyt wzmacniający szkliwo zębów czy azotan potasu zmniejszający wrażliwość zębów na zimne, gorące lub kwaśne napoje.
Dzięki zestawowi Smilepen Power Whitening Kit wybielisz zęby skutecznie i jednocześnie delikatnie.

Rekomendacje:
Przed pierwszym użyciem upewnij się, że nie masz nieleczonych ubytków ani zapalenia dziąseł. Jeśli nie masz pewności, przed pierwszym użyciem skonsultuj się ze swoim dentystą. Należy pamiętać, że kolor zębów zależy nie tylko od koloru, ale także od właściwości szkliwa i zębiny. Na przykład odcieni szarości nie można zmienić na bardzo jasny odcień bieli nawet po dłuższym użytkowaniu. Zalecamy zrobienie zdjęcia zębów przed pierwszą aplikacją (bez użycia lampy błyskowej!) w celu późniejszego porównania.

Pozostaw nałożony żel na 15 do 30 minut w zależności od pożądanego efektu. Jeśli masz wrażliwe zęby lub podrażnione dziąsła, skróć czas aplikacji światła LED do 15 minut. Późniejsza nadwrażliwość dziąseł i zębów po wybielaniu jest normalna i tymczasowa. Powinien zniknąć całkowicie w ciągu kilku dni po aplikacji. Przy regularnym stosowaniu żelu Smilepen Care wrażliwość dziąseł i zębów znacznie się zmniejszy. Do codziennej higieny jamy ustnej zalecamy stosowanie past do pielęgnacji wrażliwych zębów oraz o działaniu remineralizującym (np. Apagard, Swissdent Crystal, Biomin).
Skład
Wybielający długopis żelowy: Glikol propylenowy, gliceryna, woda, PAP, hydroksyapatyt, guma celulozowa, kwas hialuronowy, aromat, cytrynian strontu, fosforan wapnia i sodu, sód, heksametafosforan, olejek Mentha Piperita, PVP, pirofosforan tetrasodowy, pirofosforan wapnia, ekstrakt z owoców Ananas Sativus, octan tokoferylu, wodorotlenek sodu, mentol Żel pielęgnacyjny Smilepen: Sorbitol, woda, gliceryna, uwodniona krzemionka, glikol propylenowy, azotan potasu, hydroksyapatyt, cytrynian cynku, sorbinian potasu, ekstrakt z liści szałwii lekarskiej, ekstrakt z kwiatów Anthemis nobilis, ekstrakt z liści aloesu Barbadensis, olejek Mentha Piperita, ekstrakt z liści Rosmarinus Officinalis, guma celulozowa, benzoesan sodu, papaina, bromelaina, kwas hialuronowy, disodowy EDTA, mentol
Ocena
5
Oceniać
6
1
0
0
0
Ocenione przez 7 użytkowników.
Dostępność w sklepach
Kliknij sklep aby zobaczyć adres i godziny otwarcia
Adresa
Telefon
E -mail
Google Maps Szczegóły sklepu