Smilepen paski wybielające, zestaw taśm wybielających oraz aplikator żelu

Smilepen paski wybielające, zestaw taśm wybielających oraz aplikator żelu

Proste rozwiązanie do domowego wybielania szkliwa w zestawie z taśmami wybielającymi i aplikatorem żelowym do łatwej i dokładnej aplikacji. Cotygodniowy zabieg na biały uśmiech nadaje się również jako pielęgnacja uzupełniająca w celu utrzymania jasnego odcienia zębów po zabiegu wybielania z akceleratorem LED. Pełny opis
159,00 Zł/1 szt
Brak w magazynie do zakupu online
Marka: Smilepen
Kod towaru: SPCWS
Opis
Szwajcarska marka SwissWhite opracowała domową metodę wybielania Smilepen z klinicznie potwierdzonymi efektami. Ogromną zaletą w stosunku do tradycyjnego żelu wybielającego nakładanego do formy jest łatwa i dokładna aplikacja żelu za pomocą aplikatoraz pędzelkiem. W ciągu tygodnia następuje widoczne rozjaśnienie i redukcja płytki nazębnej.

Zestaw pasków wybielających Smilepen zawiera: 14 x 2 taśmy wybielające + 1 x 1,5 ml wybielający aplikator żelu

Rekomendacje:
Przed pierwszym użyciem upewnij się, że nie masz nieleczonej próchnicy ani zapalenia dziąseł. Jeśli nie jesteś pewien, porozmawiaj ze swoim dentystą przed pierwszym użyciem. Należy pamiętać, że o kolorze zębów decyduje nie tylko barwa, ale także właściwości szkliwa i zębiny. Na przykład odcieni szarości nie można zmienić na bardzo jasny odcień bieli nawet po dłuższym użytkowaniu. Zalecamy wykonanie zdjęcia zębów przed pierwszą aplikacją (bez użycia lampy błyskowej!). Do późniejszego porównania.

Jeśli masz wrażliwe zęby, podrażnione dziąsła, skróć czas aplikacji. Późniejsza wrażliwość dziąseł i zębów po wybielaniu jest powszechna i przejściowa. Powinien całkowicie zniknąć w ciągu kilku dni po aplikacji. Stosować pasty do zębów przeznaczone do pielęgnacji wrażliwych zębów o działaniu remineralizującym (np. Swissdent Crystal, Apagard, Biomin).

Uwaga:
Unikaj kontaktu żelu z oczami. W przypadku kontaktu natychmiast przemyć oczy dużą ilością wody. Przed pierwszym użyciem należy skonsultować się ze stomatologiem i uważnie przeczytać ulotkę dołączoną do opakowania. Zawsze postępuj zgodnie z instrukcjami! Podczas użytkowania może czasami wystąpić podrażnienie dziąseł lub nadwrażliwość zębów. Nie używaj produktu, jeśli masz zapalenie dziąseł lub nieleczoną próchnicę. Nie używaj preparatu, jeśli jesteś uczulony na jeden lub więcej składników żelu wybielającego. Ten produkt nie jest przeznaczony do użytku przez osoby poniżej 18 roku życia. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci.
Skład
Aqua, Glycerin, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Sodium Phytate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Xylitol, Cellulose Gum, Sorbitol, Citric Acid, Sodium Hypochlorite, Mentha Piperita Oil, Menthol, Vaccinium Macrocarpon Seed Oil, Citrus Paradisi Peel Oil, Punica Granatum Seed Oil, Limonene, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract
Użyj
Instrukcja stosowania taśm wybielających: 1. Dokładnie umyj zęby około pół godziny przed użyciem. 2. Wyjmij paski wybielające z opakowania, zdejmij folię ochronną i przyklej większe paski na górnej szczęce. 3. Taśma samoprzylepna powinna być wyśrodkowana względem przednich siekaczy. Mocno wygładź pasek palcami. Złóż wystającą część paska na tył zębów. 4. Użyj mniejszego paska wybielającego na dolną szczękę. Wyśrodkuj i wygładź. 5. Aby uzyskać rozjaśnienie jak przy wybielaniu profesjonalnym, zalecamy nakładanie taśm przez 1 tydzień 1-2 godziny dziennie. 6. Po aplikacji można łatwo usunąć i krótko umyć zęby pastą do zębów Instrukcja użycia wybielacza: 1. Umyj zęby odpowiednią pastą do zębów. 1. Naciśnij kilkakrotnie przycisk na końcu pisaka, aby wycisnąć żel wybielający. 2. Żel równomiernie i precyzyjnie nanieś na przednie powierzchnie zębów w linii uśmiechu. 3. Unikaj kontaktu żelu z dziąsłami najlepiej jak potrafisz. 4. Zamknij usta na 10 do 30 minut. W tym czasie możesz wykonywać swoje poranne lub wieczorne czynności. 5. Wypłucz usta i usuń pozostały żel. 6. Zalecamy nakładanie raz dziennie przez 1 tydzień jednocześnie z aplikacją taśm wybielających.
Ocena
4,5
Oceniać
29
13
6
2
1
Ocenione przez 51 użytkowników.

Twoja ocena

Sortuj według:
Rekomendowane produkty
Dostępny > 5 szt
Natychmiast w
Dostępny > 5 szt
Natychmiast w

Wybrane pytania i artykuły

Czego mogłeś nie wiedzieć o wybielaniu zębów

Czego mogłeś nie wiedzieć o wybielaniu zębów

Wielu z nas słyszało o wybielaniu zębów, w którym jako środek wybielający stosuje się nadtlenek wodoru lub nadtlenek mocznika, a już zdecydowanie słyszał o tym każdy, kto interesuje się wybi...
Inne pytania i artykuły znajdziesz w sekcji porad
możesz też napisać do nas bezpośrednio
Dostępność w sklepach
Kliknij sklep aby zobaczyć adres i godziny otwarcia
Adresa
Telefon
E -mail
Google Maps Szczegóły sklepu