Skrobaczka do języka Tandex

Skrobaczka do języka Tandex

Główną zaletą skrobaczki Tandex jest zwężona, elastyczna szyjka. Zmniejsza to nacisk wywierany na skrobak i eliminuje nieprzyjemne uczucie wycierania (efekt dławienia się). Pełny opis
17,90 Zł/1 szt
W magazynie do zakupów online więcej niż 5 szt
Natychmiast w
Marka: Tandex
Kod towaru: TA404002
Opis
Główną zaletą skrobaczki Tandex jest zwężona, elastyczna szyjka. Zmniejsza to nacisk wywierany na skrobaczkę i eliminuje dyskomfort podczas użytkowania (efekt dławienia się).
Powierzchnia skrobaczki wykonana jest z utwardzonej gumy, która jest przyjemniejsza w dotyku i zapewnia maksymalny efekt czyszczenia.

Po co czyścić język:
Na powierzchni języka osadza się ta sama powłoka, która osadza się na zębach w ciągu dnia. Jest to powłoka bakteryjna odpowiedzialna za próchnicę, zapalenie dziąseł, afty lub nieświeży oddech. Dlatego konieczne jest usunięcie tej powłoki z całej jamy ustnej. Jeśli pozostanie na języku to nawet po umyciu zębów, zanieczyszczenia (cukry) po kilku godzinach są ponownie uwalniane do jamy ustnej i mogą powodować problemy.

Jeżeli interesuje Cię konkretny wariant kolorystyczny wpisz to proszę w uwagach do zamówienia, niestety, nie możemy jednak zagwarantować w 100% że kolor będzie dostępny.
Ocena
5
Oceniać
4
0
0
0
0
Ocenione przez 4 użytkowników.
Dostępność w sklepach
Kliknij sklep aby zobaczyć adres i godziny otwarcia
Adresa
Telefon
E -mail
Google Maps Szczegóły sklepu