Wybielanie zębów

Wybielanie

Mam 60 lat i ciemne zeby. Od zarania dziejów kupuję różne pasty wybielające ale tylko tracę pieniądze bo nie wybielają. Poradzicie coś?

Z
Zbyszek ‒ 29. 04. 2021
Wybielanie zębów
Podziel się

Dzień dobry Panie Zbyszku,

Przy wybielaniu zębów warto pamiętać, że:

Efekt wybielania zębów może być różny w zależności od indywidualnych predyspozycji pacjenta – budowy zębów, wieku, przyzwyczajeń higienicznych i żywieniowych oraz wyjściowego koloru zębów przed wybielaniem. Ostatecznego efektu nie da się przewidzieć, należy mieć realistyczne oczekiwania względem zabiegu wybielania.

Wybielanie w gabinecie zapewnia najszybszy sposób wybielania zębów i jest najskuteczniejszy. Zadna pasta nie sprawi, że będzie Pan miał nagle hollywoodzki uśiech, niestety. Przy wybielaniu zębów w gabinecie dentystycznym, rezultaty są widoczne już po pierwszym zabiegu, ale aby osiągnąć intensywniejsze wyniki, zwykle potrzeba kilku spotkań. Ten rodzaj wybielania jest również najdroższym podejściem. W gabinecie dentystycznym mogą nam również zaproponować nakładki z żelem. U stomatologa stosowane są żele z wysokoprocentową zawartością nadtlenku wodoru (chemicznego wybielacza, stosowanego m.in. w preparatach chemii gospodarczej). Efektem ubocznym stosowania nadtlenku wodoru jest ból i nadwrażliwość zębów i dziąseł.

Regularne i prawidłowe mycie i nitkowanie zębów może rzeczywiście pomóc usunąć sporą część nalotu i przebarwień, ale nie usunie tych, które wniknęły już w głąb szkliwa. Żeby rozjasnić odcień zębów, polecamy stosowanie naszej pasty Swissdent Extreme 100ml -Szwajcarska pasta do zębów ma na celu rozjaśnienie powierzchni zęba poprzez połączenie enzymów i mikronizowanej formuły nadtlenkowej bez potrzeby stosowania krzemianów o wysokiej wartości ścieralności zębiny (RDA). Silnie działająca kompozycja z naturalnych enzymów papainy i bromelainy jest połączona z opatentowanym mikronizowanym nadtlenkiem wapnia w bezpiecznym stężeniu 0,1%. Naturalne enzymy uzyskane z ananasa i papai skutecznie usuwają białkową warstwę na powierzchni zęba, a mianowicie płytkę nazębną i zewnętrzne przebarwienie. Jako jedna z niewielu past na rynku zawiera mikronizowany nadtlenek wapnia, który działa również między kryształkami szkliwa, gdzie reakcja chemiczna sprawia, że cząsteczki pigmentu stają się bardziej przejrzyste. Jej koszt to 75zł +szczoteczka Swissdent GRATIS.  Poniżej link do produktu na naszej stronie internetowej:

https://www.profimed.com/swissdent-extreme-intensywna-pasta-wybielaj-ca-100-ml-p7131

Naszą TOPOWĄ marką w dziedzinie wybielania zębów jest SmilePen!

Szwajcarska marka SwissWhite opracowała domowy sposób wybielania Smilepen, o klinicznie potwierdzonym działaniu. Ogromną zaletą i przewagą nad tradycyjnym żelem wybielającym umieszczanym w formie jest łatwa i dokładna aplikacja żelu za pomocą aplikatora z pędzelkiem. Żel o takim składzie przeznaczony jest do rozjaśniania szkliwa zębów za pomocą bezprzewodowego akceleratora LED, który posiada diody o niebieskim spektrum światła.

Posiadamy w ofercie 5 produktów tej marki. Poniżej załączam link do jednego z nich.
Smilepen żel wybielający, zestaw wybielających penów (6 x5 ml). Koszt zestawu to jedyne: 269,00zł

https://www.profimed.com/smilepen-el-wybielaj-cy-zestaw-wybielaj-cych-penow-6-x5-ml-p70959

Pozdrawiam, i zachęcam do zakupu!

Edyta,
Profimed

Profimed
Dostępność w sklepach
Kliknij sklep aby zobaczyć adres i godziny otwarcia
Adresa
Telefon
E -mail
Google Maps Szczegóły sklepu