Pasty do zębów i płyny do płukania ust

Plyn do plukania

Witam. Poszukuję naturalnego, bez alkoholu ,nie barwiącego zębów płynu do długoterminowego stosowania. Mam wrażliwe dziasla,osłabione zabiegami regeneracji ubytków kości. Ostatnio Często zdarza mi się stan zapalny jamy ustenej Zakupiłam u Państwa tebodent ,czy coś jeszcze moglibyście Państwo polecić? Zależy mi na kompleksowej ochronie . Jeśli mogę prosić tez o polecenie pasty Dziękuję Pozdrawiam serdecznie

M
Monika ‒ 01. 06. 2021
Pasty do zębów i płyny do płukania ust
Podziel się

Buccotherm płyn do ust bez alkoholu, 300 ml zielona herbata i żurawina


Dzień dobry, zdecydowanie dobrym produktem jest płyn do płukania jamy ustnej francuskiej marki Buccotherm bez alkoholu, jest stworzont na bazie wody termalnej ze źródeł Castéra-Verduzan bogatych w minerały. Dzięki zasadowemu pH 8 oraz naturalnym wyciągom z żurawiny i zielonej herbaty pomaga zredukować osad oraz na długo odświeża oddech. Przyśpiesza gojenie się drobnych podrażnień i aft, nie niszcząc jednocześnie naturalnego środowiska wewnątrz ust.
Zawiera naturalny słodzik ksylitol w środowisku występujący w owocach i warzywach, co pomaga zapobiegać próchnicy. Bakterie powodujące powstawanie płytki nazębnej wchłaniają ksylitol, którego nie są w stanie przetworzyć, przez co giną. Ksylitol jest używany jako słodzik, który nie ma efektów ubocznych, jest odpowiedni dla diabetyków (o 40% niższa kaloryczność niż zwykły cukier). 97% składników jest pochodzenia naturalnego.

Poniżej podaje link do produktu na naszej stronie internetowej:

https://www.profimed.com/buccotherm-p-yn-do-ust-bez-alkoholu-300-ml-zielona-herbata-i-urawina-p58599 

Pozdrawiamy,
Zespół Profimed

Profimed
Dostępność w sklepach
Kliknij sklep aby zobaczyć adres i godziny otwarcia
Adresa
Telefon
E -mail
Google Maps Szczegóły sklepu