Wybielanie zębów

Metoda wybielania

Dzień dobry, jaka metoda wybielania zębów jest najskuteczniejsza? Czy mogą Państwo doradzić jakiś konkretny produkt? Dobrze by to było do 300 zł. Dziękuję.

O
Olena ‒ 05. 04. 2021
Wybielanie zębów
Podziel się

Dzień dobry,

Wybielanie w gabinecie zapewnia najszybszy sposób wybielania zębów. W tym przypadku produkt wybielający nakłada się bezpośrednio na zęby, który w połączeniu z ciepłem, światłem (diodowym, halogenowym lub plazmowym) lub laserem, powoduje zajście reakcji chemicznej, której efektem jest wybielanie zębów. Wyniki są widoczne już po pierwszym zabiegu, ale aby osiągnąć intensywniejsze wyniki, zwykle potrzeba kilku spotkań. Ten rodzaj wybielania jest również najdroższym podejściem. W gabinecie dentystycznym mogą nam również zaproponować nakładki z żelem. U stomatologa stosowane są żele z wysokoprocentową zawartością nadtlenku wodoru (chemicznego wybielacza, stosowanego m.in. w preparatach chemii gospodarczej). Efektem ubocznym stosowania nadtlenku wodoru jest ból i nadwrażliwość zębów i dziąseł.

Regularne i prawidłowe mycie i nitkowanie zębów może rzeczywiście pomóc usunąć sporą część nalotu i przebarwień, ale nie usunie tych, które wniknęły już w głąb szkliwa. Żeby uzyskać naprawdę biały uśmiech polecamy stosowanie naszej pasty Swissdent Extreme 100ml -Szwajcarska pasta do zębów ma na celu rozjaśnienie powierzchni zęba poprzez połączenie enzymów i mikronizowanej formuły nadtlenkowej bez potrzeby stosowania krzemianów o wysokiej wartości ścieralności zębiny (RDA). Silnie działająca kompozycja z naturalnych enzymów papainy i bromelainy jest połączona z opatentowanym mikronizowanym nadtlenkiem wapnia w bezpiecznym stężeniu 0,1%. Naturalne enzymy uzyskane z ananasa i papai skutecznie usuwają białkową warstwę na powierzchni zęba, a mianowicie płytkę nazębną i zewnętrzne przebarwienie. Jako jedna z niewielu past na rynku zawiera mikronizowany nadtlenek wapnia, który działa również między kryształkami szkliwa, gdzie reakcja chemiczna sprawia, że cząsteczki pigmentu stają się bardziej przejrzyste. Jej koszt to 75zł +szczoteczka Swissdent GRATIS.  Poniżej link do produktu na naszej stronie internetowej:

https://www.profimed.com/swissdent-extreme-intensywna-pasta-wybielaj-ca-100-ml-p7131

WARTO PAMIĘTAĆ!

Efekt wybielania zębów może być różny w zależności od indywidualnych predyspozycji pacjenta – budowy zębów, wieku, przyzwyczajeń higienicznych i żywieniowych oraz wyjściowego koloru zębów przed wybielaniem. Ostatecznego efektu nie da się przewidzieć, należy mieć realistyczne oczekiwania względem zabiegu wybielania.

Naszą TOPOWĄ marką w dziedzinie wybielania zębów jest SmilePen!
Szwajcarska marka SwissWhite opracowała domowy sposób wybielania Smilepen, o klinicznie potwierdzonym działaniu. Ogromną zaletą i przewagą nad tradycyjnym żelem wybielającym umieszczanym w formie jest łatwa i dokładna aplikacja żelu za pomocą aplikatora z pędzelkiem. Żel o takim składzie przeznaczony jest do rozjaśniania szkliwa zębów za pomocą bezprzewodowego akceleratora LED, który posiada diody o niebieskim spektrum światła.

Posiadamy w ofercie 5 produktów tej marki. Poniżej załączam link do jednego z nich.
Smilepen żel wybielający, zestaw wybielających penów (6 x5 ml). Koszt zestawu to jedyne: 269,00zł

https://www.profimed.com/smilepen-el-wybielaj-cy-zestaw-wybielaj-cych-penow-6-x5-ml-p70959

Pozdrawiam, i zachęcam do zakupu!

Edyta,
Profimed

Profimed
Dostępność w sklepach
Kliknij sklep aby zobaczyć adres i godziny otwarcia
Adresa
Telefon
E -mail
Google Maps Szczegóły sklepu