Paradontoza

KIN Gingival Complex 0,12% CHX pasta do zębów, 75 ml

Dzień dobry. Odsłoniły mi się dziąsła przy dwóch zębach. Dentysta zlecił usunięcie kamienia, polerowanie i coś tam jeszcze. Wszystko zrobiłam. Zapytałam czy to pomoże, dentystka zaleciła po myciu zębów szczoteczką wykonywanie symulacji dziąsła aby wróciło. Teraz szukam dobrej pasty gdzie opadanie dziąsła się zatrzyma a może nawet "naprawi się ". Wpadłam na pastę KIN Gingival Complex 0,12% CHX pasta do zębów, 75 ml, czy może ona zadziałać? Czy mają państwo może coś lepszego? Dziękuję za możliwość zadania pytania.

Podziel się

Dzień dobry,

Dziekujemy za pytanie.

Jak najbardziej, Pasta KIN Gingival Complex wykazuje działanie przeciwzapalne, rewitalizujące oraz regeneracyjne tkanek dziąseł. 
Proszę jednak pamiętać o tym, że z racji posiadanego składnika przeciwzapalnego jakim jest chlorheksydyna należy ją stosować nie dłużej niż 2 tygodnie. Do codziennego stosowania możemy zalecić pastę Tebodont (występuje wersja z fluorem i bez), która to posiada w swoim składzie olej z drzewa herbacianego, który również wykazuje działanie przeciwzapalne lecz nie przebarwia szkliwa przy dłuższym stosowaniu.

Pozdrawiamy
Zespół Profimed
 

Profimed

Rekomendowane produkty

Dostępny > 5 szt
Natychmiast w
Dostępny > 5 szt
Natychmiast w
Dostępność w sklepach
Kliknij sklep aby zobaczyć adres i godziny otwarcia
Adresa
Telefon
E -mail
Google Maps Szczegóły sklepu