SPECJALISTA DS. ZĘBÓW I CIAŁA
Potrzebujesz porady?
+48 797 750 425

Jak to możliwe, że mi przy używaniu zestawu wybielającego SWISSDENT zęby zabarwiają się na żółto?

Od: Łukasz

Dzień dobry, już chyba z tydzień używam każdego poranka czerwonej pasty Swissdent i czarnej Swissdent przed snem, jednak wydaje mi się, że zęby zabarwiają się na żółto. Jak to możliwe? Dziękuję za odpowiedź! Łukasz

Dzień dobry Panie Łukaszu,

bardzo trudno ocenić na odległość, dlaczego Pana zęby zabarwiają się na żółto. Nie znam Pana trybu życia i nawyków żywieniowych, nie wiem, czy jest Pan palaczem. Chyba poleciłbym następujące: pasty Swissdent zawierają enzymy, które w zwiększonej mierze oczyszczają powierzchnię zębów, rozkładając przy tym pellikulę białkową, powstającą na szkliwie.

Jeżeli ma Pan jakoś naruszoną i uszkodzoną powierzchnię szkliwa, co wnioskuję z tego, że nabył Pan również Swissdent Crystal, prawdopodobnie do strukturowanej powierzchni szkliwa układają się w zwiększonej mierze barwniki pigmentowe. Zalecałbym zatem przez pewien czas używanie czarnej Swissdent Crystal rano i wieczór, co będzie miało na powierzchnię szkliwa pozytywny wpływ, co się tyczy jakości i kompaktowości. Nowe kryształki wypełnią mikroskopijne szczeliny i pęknięcia, a Pana szkliwo będzie gładsze. Potem zasugerowałbym powrót do pierwotnego trybu i rano używać do czyszczenia zębów Swissdent Extreme, a wieczorem stosować Swissdent Crystal.Nie znalazłes pytania lub odpowiedzi?

Zapytaj samych ekspertów.


Zapytaj eksperta