Wybielanie zębów

Jak to możliwe, że mi przy używaniu zestawu wybielającego SWISSDENT zęby zabarwiają się na żółto?

Dzień dobry, już chyba z tydzień używam każdego poranka czerwonej pasty Swissdent i czarnej Swissdent przed snem, jednak wydaje mi się, że zęby zabarwiają się na żółto. Jak to możliwe? Dziękuję za odpowiedź! Łukasz

Ł
Łukasz ‒ 21. 06. 2019
Wybielanie zębów
Podziel się

Dzień dobry Panie Łukaszu,

bardzo trudno ocenić na odległość, dlaczego Pana zęby zabarwiają się na żółto. Nie znam Pana trybu życia i nawyków żywieniowych, nie wiem, czy jest Pan palaczem. Chyba poleciłbym następujące: pasty Swissdent zawierają enzymy, które w zwiększonej mierze oczyszczają powierzchnię zębów, rozkładając przy tym pellikulę białkową, powstającą na szkliwie.

Jeżeli ma Pan jakoś naruszoną i uszkodzoną powierzchnię szkliwa, co wnioskuję z tego, że nabył Pan również Swissdent Crystal, prawdopodobnie do strukturowanej powierzchni szkliwa układają się w zwiększonej mierze barwniki pigmentowe. Zalecałbym zatem przez pewien czas używanie czarnej Swissdent Crystal rano i wieczór, co będzie miało na powierzchnię szkliwa pozytywny wpływ, co się tyczy jakości i kompaktowości. Nowe kryształki wypełnią mikroskopijne szczeliny i pęknięcia, a Pana szkliwo będzie gładsze. Potem zasugerowałbym powrót do pierwotnego trybu i rano używać do czyszczenia zębów Swissdent Extreme, a wieczorem stosować Swissdent Crystal.

Profimed

Rekomendowane produkty

Dostępny > 5 szt
Natychmiast w
Dostępny > 5 szt
Natychmiast w
Dostępny > 5 szt
Natychmiast w
Dostępność w sklepach
Kliknij sklep aby zobaczyć adres i godziny otwarcia
Adresa
Telefon
E -mail
Google Maps Szczegóły sklepu