Inne

Dr. Brux to specjalna szyna

Proszę o wskazanie istotnych różnić w szynach Dr. Brux Bite i Dr. Brux Rilax, róznica w cenie ponaddwukrotna, czy warto płacić 2 x więcej za droższą ?

P
Piotr ‒ 12. 11. 2020
Inne
Podziel się

Dzień dobry,

W celu ochrony zębów przed zgrzytaniem zębów w nocy polecamy osłonę marki Dr. Brux o nazwie modelu: Bite, która jest przeznaczona właśnie do użytku podczas snu. Nakładka tworzy tarczę ochronną pomiędzy górnym i dolnym łukiem zębowym, co zmniejsza nacisk szczęki i pomaga zrelaksować mięśnie. Co również istotne, stworzona jest z materiału, który może być indywidulanie regulowany przez ogrezwanie w gorącej wodzie. Osłonka występuje w czterech wersjach kolorystycznych, poniżej link do jednej z wersji (przezroczystej):

https://www.profimed.com/dr-brux-bite-os-ona-przed-zgrzytaniem-z-bow-do-u-ytku-nocnego-przejrzysta-p4869

Osłona "Bite" jest nieco lepsza od zwykłej osłony "Rilax" gdyż jest pełniejsza i całkowicie dopasowuje się do łuku zębów, stabilniej zabezpiecza przednie zęby, oraz jest przeznaczona do użytku w nocy podczas snu. Jeśli chodzi o osłonę "Rilax" jest to szyna, która jest delikatniejsza oraz przenaczona do użytku dziennego, osłania ona zęby trzonowe.

Pozdrawiamy,

Zespół Profimed

Profimed
Dostępność w sklepach
Kliknij sklep aby zobaczyć adres i godziny otwarcia
Adresa
Telefon
E -mail
Google Maps Szczegóły sklepu