Inne

Dotyczy wyboru odpowiedniej szczoteczki.

Słyszałam pozytywną opinię o szczoteczkach curaprox.Chciałam zamówić,ale nie wiem jaką wybrać.Mam 73 lata i swoje zęby.Diękuję za pomoc i pozdrawiam.

T
Teresa ‒ 11. 04. 2021
Inne
Podziel się

Dzień dobry!

To prawda, marka Curaprox jest polecana przez dentystów nardzo często.

Nasz rekomendacja dla Pani to szczoteczka Curaporx ultra soft.
Na jej główce znajduje się 5460 włosków CUREN o średnicy 0,10 mm, dzięki czemu jest bardzo miękka i mięsista. Nadaje się idealnie do masażu dziąseł i gruntownego usuwania płytki nazębnej. Polecana osobom ceniącym delikatność w pielęgnacji zębów i dziąseł. W szczególności zalecana osobom z paradontozą, chorobami dziąseł ze skłonnością do krwawienia, a także po zabiegach na przyzębiu. Włosie CUREN nie sztywnieje w kontakcie z wodą, dzięki czemu zachowuje swoją miękkość i delikatność. Wąska, kompaktowa główka szczoteczki z gęstym włosiem dokładnie doczyści wszystkie miejsca w jamie ustnej. Sprężysta szyjka szczoteczki dostosowuje się do indywidualnych wymagań każdego użytkownika.

Poleciłabym gorąco jeszcze markę Tepe, zdecydowanie nasz lider w dziedzinie szczoteczek do zębów.
Poniżej wysyłam link do jednego z produktów tej marki na naszej strony internetowej:

https://www.profimed.com/tepe-supreme-soft-szczoteczka-do-z-bow-p64594

Ta szczoteczka posiada delikatne włosie.
Szczoteczka do zębów z średniej wielkości główką i delikatnymi włóknami dwóch długości i o dwóch profilach dla perfekcyjnego usuwania zanieczyszczeń i płytki nazębnej. Idealna do czyszczenia zębów s aparátem ortodontycznym, dla precyzyjnego czyszczenia przestrzeni międzyzębowych i kieszonki dziąsłowej.

Pozdrawiam,

Edyta z Profimed

Profimed
Dostępność w sklepach
Kliknij sklep aby zobaczyć adres i godziny otwarcia
Adresa
Telefon
E -mail
Google Maps Szczegóły sklepu