OVIDEN Ovi-One BLACK uchwyt na 4 końcówki do szczoteczek

OVIDEN Ovi-One BLACK uchwyt na 4 końcówki do szczoteczek

OVIDEN Ovi-One BLACK- uchwyt na końcówki do szczoteczek elektrycznych Uniwersalny uchwyt na końcówki OVIDEN Ovi-One BLACK w kolorze czarnym to najnowsza propozycja marki OVIDEN dla wszystkich posiadaczy szczoteczek elektrycznych i irygatorów do zębów w kolorze czarnym. OVIDEN idąc z duchem czasu stworzył uchwyt w kolorze czarnym, który doskonale komponuje się z czarnymi końcówkami. Pełny opis
68,00 Zł/1 szt
W magazynie do zakupów online więcej niż 5 szt
Natychmiast w
Marka: Oviden
Kod towaru: OVI-ONE-BLACK
Opis

OVIDEN Ovi-One BLACK uchwyt na 4 końcówki do szczoteczek


OVIDEN Ovi-One to wyjątkowy uchwyt pozwalający na higieniczne przechowywanie końcówek do szczoteczek elektrycznych i irygatorów do zębów. Uchwyt OVIDEN Ovi-One dedykowany jest dla końcówek wymiennych większości modeli szczoteczek elektrycznych w tym szczoteczek rotacyjnych, sonicznych oraz ultradźwiękowych. OVIDEN Ovi-One BLACK pasuje do końcówek Sonicare Philips*, Oral-B*, Panasonic*, Megasonex*, Emmi-Dent*, Seysso* i wiele innych. Uchwyt pozwala również na przechowywanie dyszy do irygatorów marki Waterpik*, Panasonic* oraz Seysso* i Oral-B*.
*Znaki towarowe wymienionych marek są zastrzeżone i należą do ich prawnych właścicieli.

Uchwyt na końcówki wymienne OVIDEN Ovi-One BLACK pomieści cztery końcówki, umożliwiając ich swobodne wyschnięcie. OVIDEN Ovi-One w łatwy sposób można przykleić do lustra, płytek na ścianie lub postawić na łazienkowej półce czy umywalce. Funkcjonalna mata samoprzylepna w czysty i prosty sposób przytwierdza uchwyt do podłoża. Dzięki niej położenie uchwytu można zmieniać kilkukrotnie bez naruszania powierzchni na której jest mocowany.

Zalety uchwytu na końcówki wymienne OVIDEN Ovi-One BLACK:

Higieniczny
Specjalnie zaprojektowany kształt uchwytu OVIDEN Ovi-One BLACK pozwala na łatwe i wygodne umieszczenie na nim czterech końcówek wymiennych. Odpowiednio wyprofilowane gniazda zapewniają stabilne przetrzymywanie końcówek a odległość pomiędzy pionowo umieszczonymi końcówkami jest dobrana tak, żeby uniemożliwić ich kontakt między sobą. Resztki wody pozostałej na włóknach spływają na podstawę uchwytu nie powodując zabrudzeń armatury łazienkowej czy mebli. Przechowywane w ten sposób końcówki wymienne są dobrze wentylowane i włókna szybko wysychają.

Praktyczny
Uchwyt OVIDEN® Ovi-One można powiesić na lustrze, płytkach na ścianie lub postawić na łazienkowej półce czy umywalce. Uchwyt jest odporny na przebarwienia i łatwy w utrzymaniu w czystości. Dzięki macie samoprzylepnej położenie uchwytu można zmieniać kilkukrotnie bez naruszania powierzchni na której jest mocowany. Uchwyt Ovi-One umożliwia przechowywanie czterech końcówek w jednym miejscu co pozwala utrzymać czystość, ład i porządek w łazience.

Uniwersalny
Uchwyt został specjalnie zaprojektowany i przystosowany do przechowywania końcówek większości najpopularniejszych producentów szczoteczek elektrycznych na rynku, w tym m.in. do wszystkich końcówek do szczoteczek sonicznych Philips Sonicare, Seysso oraz Panasonic a także do wszystkich końcówek do szczoteczek rotacyjnych Braun Oral-B, WhiteWash.

Elegancki
Uchwyt OVIDEN® Ovi-One BLACK pięknie prezentuje się w każdej łazience. Głęboka czerń i gładka, lekko połyskująca powierzchnia sprawia, że pasuje do każdego wnętrza. Unikalna forma i kształt oraz niewielkie wymiary sprawiają, że OVIDEN® Ovi-One BLACK to wyjątkowo dyskretny i elegancki sposób na przechowywanie końcówek wymiennych, a także na zachowanie porządku w łazience.

Jak dbać o końcówki do szczoteczek elektrycznych?
Na właściwą higienę jamy ustnej wpływa wiele czynników. Od podstawowych czyli regularnego szczotkowanie zębów, doczyszczania miejsc trudno dostępnych po właściwą technikę pielęgnacyjną i jakoś stosowanych produktów do higieny jamy ustnej. Posiadanie najnowocześniejszej szczoteczki elektrycznej nie gwarantuje właściwej pielęgnacji jeżeli nie spełnione będą zasady prawidłowej techniki szczotkowania oraz odpowiedniego i higienicznego przechowywania jej elementów.
Specjaliści zalecają ze względów higienicznych wymieniać końcówkę co 3 miesiące. Jeżeli jednak pielęgnacja końcówek nie jest właściwa jej poziom zabrudzenia i utrata właściwości zdrowotnych znacznie skraca jej czas użytkowania. Przy większej ilości osób korzystających z jednej, tej samej szczoteczki elektrycznej powstaje problem przechowywania końcówek wymiennych. Najczęściej są one przechowywane na samej szczoteczce, w kubkach lub półkach, na których najczęściej leżą a włosie mam kontakt z podłożem. Uchwyt OVIDEN Ovi-One wprowadza ład i porządek w każdej łazience. Pozwala na higieniczne przechowywanie końcówek, które umieszczone w uchwycie nie stykają się i mają możliwość swobodnego wyschnięcia.

Montaż uchwytu OVIDEN® Ovi-One jest prosty i szybki a co najważniejsze zapewnia stabilne mocowanie do gładkich powierzchni
1. Przed pierwszym użyciem umyć uchwyt Ovi-One pod bieżącą wodą a następnie wytrzeć do sucha delikatną ściereczką.
2. Odtłuścić oraz wytrzeć do sucha powierzchnię, na którą zostanie przyklejony uchwyt Ovi-One.
3. Usunąć folię zabezpieczającą z jednej strony silikonowej podkładkę a następnie przykleić ją na tylną ściankę lub dolną ściankę.
4. Usunąć pozostałą folię zabezpieczającą z podkładki.
5. Dociskając przykleić uchwyt Ovi-One w pożądanym miejscu.
Uwagi: Uchwyt jest przeznaczony do mocowania na powierzchniach gładkich.
Skład
Uchwyt Ovi-One, Mata samoprzylepna, Instrukcja montażu
Użyj
1. Przed pierwszym użyciem umyć uchwyt Ovi-One pod bieżącą wodą a następnie wytrzeć do sucha delikatną ściereczką. 2. Odtłuścić oraz wytrzeć do sucha powierzchnię, na którą zostanie przyklejony uchwyt Ovi-One. 3. Usunąć folię zabezpieczającą z jednej strony silikonowej maty a następnie przykleić ją na tylną ściankę lub dolną ściankę. 4. Usunąć pozostałą folię zabezpieczającą z maty. 5. Dociskając przykleić uchwyt Ovi-One w pożądanym miejscu.
Ocena
5
Oceniać
11
1
1
0
0
Ocenione przez 13 użytkowników.
Rekomendowane produkty
Dostępność w sklepach
Kliknij sklep aby zobaczyć adres i godziny otwarcia
Adresa
Telefon
E -mail
Google Maps Szczegóły sklepu