SPECJALISTA DS. ZĘBÓW I CIAŁA
Potrzebujesz porady?
+48 797 750 425

O7

Kompleksowa pielęgnacja zębów i dziąseł z wybielającym efektem.

Seria O7 Acitve® jest nową generacją produktów bazujących na innowacyjnej technologii chemii nieorganicznej, która uwalnia aktywny tlen w kontrolowany i efektywny sposób. Opatentowany składnik Ardox-X® skutecznie usuwa nagromadzoną płytkę nazębną, pomaga walczyć z nieświeżym oddechem i rozjaśnia szkliwo zębów.

Dzięki swojej bezpiecznej aplikacji, aktywny tlen jest stosowany jako czynnik wybielający w stomatologii estetycznej. Cząsteczki tlenu ze względu na swoją strukturę i wielkość są zdolne przenikać głęboko do tkanki miękkej i twardej, gdzie metodą utleniania rozjaśnia przebarwienia na szkliwie zębów.

Formuła Ardox - X®

Opatentowany składnik Ardox-X® uwalnia aktywny tlen, który inaczej niż w nadltenkach, jest produkowany w formie O-, co oznacza bezpieczną formę anionu. Cząsteczka tlenu dzięki swojemu rozmiarowi bez problemu przenika głęboko do thanek i, w przeciwieństwie do chemicznych czynników antybakteryjnych, ma selektywny efekt na otoczenie. Na początku używany był do leczenia komórek, bo zatrzymuje rozrost szkodliwych bakterii G- i beztlenowych. Efekt jonow tlenu jest oceniany przez ich działanie utleniające na tłuszcze i aminokwasy, gdzie przerywa ściankę komórkową drobnoustrojów, która następnie niszczeje.

Skuteczność potwierdzona klinicznie

Osiągnięcia w dziedzinie leczenia aktywnym tlenem są poparte licznymi badaniami klinicznymi z różnych dziedzin medycyny, jak na przykład dermatologia, stomatologia czy pielęgniarstwo. Skuteczność została potwierdzona w przypadku leczenia zapalenia dziąseł, choroby dziąseł i periimplantitis.

O7 Active żelowa pasta do zębów, 75 ml
O7 Active żelowa pasta do zębów, 75 ml
O7 Active płyn do płukania jamy ustnej, 500 ml
O7 Active płyn do płukania jamy ustnej, 500 ml
O7 Płyn do płukania jamy ustnej Active, 250 ml
O7 Płyn do płukania jamy ustnej Active, 250 ml
O7 Active płyn do płukania jamy ustnej. 60 ml
O7 Active płyn do płukania jamy ustnej. 60 ml