Pomáháme budovat dentální IQ

Jsme si plně vědomi, že kvalita péče o zuby je přímo úměrná množství informací, které máme o jejích metodách a možnostech. Víme, že jen dobře zvládnutá péče vede ke zdraví celé ústní dutiny. Pro správnou motivaci je důležitá jak znalost rizik onemocnění a jejich skutečných příčin, tak pozitivní pohled na stále rostoucí počet i kvalitu možných řešení. Věříme v pozitivní dopad dobré informovanosti a věříme v prevenci. Proto již 27 let hledáme ty nejnovější, nejlepší a současně bezpečně ověřené postupy, které propojujeme s edukací a propagací péče o zuby. Naším cílem jsou vaše co nejvyšší nároky na zdraví i estetiku zubů.

Více o tom, jak pomáháme

Zvolili jsme unikátní směr

V samém počátku dodával Profimed zboží pouze ordinacím zubních lékařů a lékárnám. Díky u nás do té doby nevídané šíři sortimentu z celého světa byla na doporučení zubních lékařů otevřena první kamenná prodejna a s poradnou v Praze. S tím se ale ukázalo, že i stávající široký sortiment nestačí, pokud chceme nabídnout řešení pro klienty různého věku, s nestejnými problémy a rozdílnou mírou požadavků na estetiku. Seriózních, odborníky prověřených a doporučovaných.

Více o našem e-shopu

Naši službu se snažíme přenést kamkoli

Profimed má své pobočky v řadě velkých měst včetně Prahy, Bratislavy, Budapešti a Varšavy. Ovšem s ohledem na fakt, že správně a kvalitně pečovat o své zuby chcete bez ohledu na to, v jak velkém městě bydlíte, byl prodej online jedním z prvních úkolů, který jsme si zadali. První e-shop Profimed tak vznikl už v době, kdy popularita a potřeba nákupů online byla minimální. Zájem však ukázal, že naše rozhodnutí bylo správné.

Od počátku jsme internetový obchod propojili s poradnou, abychom zákazníkům z domu rovněž nabídli obdobný konzultační servis. Námi angažovaní zubní lékaři často pomáhali s řešením obecných otázek péče, odbouráním stresu z návštěvy ordinace a také s motivací. A samozřejmě s výběrem odpovídajících produktů. Díky dlouhodobé zpětné vazbě můžeme dnes velmi zodpovědně doporučit, co opravdu funguje. Internetový obchod Profimed nepřetržitě doplňujeme a zdokonalujeme.

Více o našem e-shopu

Angažujeme se

V průběhu let práce ve zdravotnickém prostředí jsme se setkávali a setkáváme také s potřebou finanční podpory charitativním a vzdělávacím projektům. Naši pomoc a dlouhodobou angažovanost považujeme za samozřejmou. Jakkoli v poslední době přispíváme také pečlivě vybraným kulturním projektům, naším hlavním cílem je péče a edukace.

Často se můžete zapojit i Vy, naši klienti. Téměř každý rok nabízíme produkt (nejčastěji zubní kartáček, ale jednalo se také o pinzetu nebo krém) z jehož prodeje věnujeme část prostředků konkrétnímu projektu. Posledním počinem tohoto druhu je podpora nadačního fondu PINK BUBBLE ve spolupráci se značkou TePe.

Více o tom, jak pomáháme
Dostępność w sklepach
Kliknij sklep aby zobaczyć adres i godziny otwarcia
Adresa
Telefon
E -mail
Google Maps Szczegóły sklepu