SPECJALISTA DS. ZĘBÓW I CIAŁA
Potrzebujesz porady?
+48 797 750 425

KORRES

Korres Natural Products je prírodná grécka kozmetika, ktorá bola vybudovaná na homeopatických základoch. Kozmetika Korres vznikla v najstaršej gréckej homeopatickej lekárni Tzivanidis Pharmacy v Aténach, kde jej zakladateľ Yiorgos (alebo George) Korres pracoval počas svojho štúdia farmácie.

Na základe bohatých skúseností a znalostí homeopatie sa s vierou v čisto prírodné suroviny rozhodol založiť Korres Natural Products s cieľom vyrábať bezpečné, účinné, trendové a prírodné produkty dostupné pre všetkých.

Korres ponúka viac než 500 produktov - starostlivosť o pleť a telo, vlasovú starostlivosť, pánsku starostlivosť, prípravky na opaľovanie, dekoratívnu kozmetiku, prírodné farby na vlasy bez amoniaku a tiež potravinové doplnky. Všetky výrobky obsahujú rastlinné a prírodné zložky v tej najvyššej kvalite.

Vo výrobkoch Korres nenájdete minerálne oleje, silikóny, parabény, ani propylén glykol. Produkty sú balené v štýlovo čistých obaloch, ktoré zdobia nádherné, veľmi jednoduché fotografie rastlín (ingrediencií s gréckymi názvami).

KORRES FORMULA FACTS

Korres sa zaviazal svojim zákazníkom, že bude uvádzať pravdivé fakty o zložení svojich výrobkov pomocou tabuľky s názvom Formula Facts, ktorú nájdete na obaloch väčšiny produktov. Jasne a zreteľne teda zistíte, či váš obľúbený výrobok neobsahuje látku, ktorá vám môže spôsobiť alergické podráždenie pokožky.