Odbiór osobisty gratis, transport tylko 15 zł - bezpłatny do zamówień powyżej 250 zł. Prezent do zakupów do każdego zamówienia powyżej 90 zł!

SPECJALISTA DS. ZĘBÓW I CIAŁA
Potrzebujesz porady?
+48 797 750 425

Halter Bonbons

Rodzinna firma Halter Bonbons produkuje swoje cukierki od ponad stu lat w Szwajcarii z naturalnych, głównie lokalnych zasobów. Cukierki zawierają naturalny słodzik Izomalt o wysokiej jakości, co jest lepsze dla zdrowia niż cukier.

Cukierki Halter są odpowiednie dla diabetyków, osób odchudzających się, jak i dla tych, którzy preferują zdrowy tryb życia. Izomalt to słodzik, który ma jednak jeszcze jeden wyjątkowy atrybut! Bakterie w płytce nazębnej nie mogą zostać zmetabolizowane, a więc po jedzeniu cukierków Halter, nie mamy do czynienia z tworzeniem się płytki nazębnej! Kto je cukierki Halter, nie boi się próchnicy!

Naturalnie słodzony Izomaltem

Izomalt to pochodna cukru, a więc smakuje wyjątkowo podobnie i smacznie. W przeciwieństwie jednak do innych środków słodzących, ma objętość i strukturę bardzo podobną do cukru, a tym samym jest zastąpiony w stosunku 1: 1-ego. W porównaniu z tradycyjnym cukrem izomalt jest o wiele bardziej korzystny ze względu na te unikalne właściwości:

  • Nie powoduje powstawania próchnicy
  • Są to cukierki o niskim indeksie glikemicznym i zawierają tylko połowę kalorii, nie powodują szybkiego wzrostu poziomu glukozy i poziomu insuliny, mają korzystny wpływ na florę jelitową.