GC Tooth Mousse Dental Cream, tutti frutti, 40 g

Krem do zębów GC Tooth Mousse z formułą RECALDENT, który zawiera CPP-ACP (fosfopeptyd kazeiny - amorficzny fosforan wapnia). Po podaniu doustnym CPP-ACP wiąże się z płytką nazębną i dostarcza miejscowo potrzebny wapń i fosfor. Pełny opis
210,00 Zł/100 g
W magazynie do zakupów online więcej niż 5 szt
Natychmiast w
Marka: GC
Kod towaru: GCE003309
Opis

GC Tooth Mousse Dental Cream - tutti frutti

BIOAKTYWNY KREM DO ZĘBÓW Z WAPNIEM I FOSFORANAMI

GC Tooth Mousse to krem do zębów, który zawiera formułę RECALDENT, która jest pochodną białka mleka, kazeiny. (CPP-ACP: fosfopeptyd kazeiny - amorficzny fosforan wapnia).

Po podaniu doustnym CPP-ACP wiąże się z biofilmem (płytką nazębną), bakteriami, szkliwem i otaczającymi tkankami miękkimi, dostarczając miejscowo potrzebny wapń i fosfor.

Efekt:
1. Chroni zęby.
2. Pomaga neutralizować kwasy bakterii zawarte w płytce nazębnej.
3. Pomaga neutralizować kwasy z innych źródeł wewnętrznych i zewnętrznych.

Uwaga! Nie do użytku przez osoby z alergią na białka mleka i hydroksybenzoesany.

40 g
Skład
"PRZECIWWSKAZANIE RECALDENT (CPP-ACP) jest otrzymywany z kazeiny mleka. Nie nadaje się dla pacjentów uczulonych na białka mleka lub wrażliwych na produkty benzoesanowe."
Użyj
"INSTRUKCJA UŻYCIA WSKAZANIA Przed i po wybielaniu zębów. Po usunięciu kamienia nazębnego za pomocą ultradźwięków lub kirety. Po profesjonalnym oczyszczeniu zębów. Po nałożeniu pasty / żelu do fluoryzacji. U pacjentów z kserostomią (suchość w ustach), nadżerką lub zespołem Sjögrensa. f. Podczas leczenia ortodontycznego. Aplikacja za pomocą przewoźnika 1. Przed użyciem opłucz nośnik pod bieżącą wodą. 2. Wciśnij wystarczającą ilość GC Tooth Mousse do nośnika i nałóż na górne lub dolne zęby. 3. Pozostaw w ustach przez co najmniej 3 minuty. 4. Usuń nośnik. 5. Dokładnie rozprowadź resztę GC Tooth Mousse na całej ustach. Im dłużej trzymasz GC Tooth Mousse w ustach, tym skuteczniejszy efekt. 6. Wszelkie pozostałości GC Tooth Mousse mogą pozostać w jamie ustnej i stopniowo zanikać. Nie jeść ani nie pić przez 30 minut po aplikacji. 7. Wypłucz pozostały krem ??GC Tooth Mousse w nośniku i wyczyść szczoteczką pod bieżącą wodą. II. Codzienna aplikacja po umyciu zębów zgodnie z zaleceniami specjalistów 1. Nałóż wystarczającą warstwę GC Tooth Mousse na dolne i górne zęby. Materiał należy nakładać w ilości wielkości ziarnka grochu na każdy łuk przy użyciu czystego, suchego palca lub wacika. Użyj szczoteczki międzyzębowej lub nici dentystycznej z GC Tooth Mousse w trudno dostępnych miejscach (między zębami). 2. Pozostaw GC Tooth Mousse w ustach na co najmniej 3 minuty. 3. Następnie rozprowadź resztę GC Tooth Mousse na całym języku. Trzymać w ustach tak długo, jak to możliwe (kolejne 1 - 2 minuty), nie połykać, a także unikać plucia. Im dłużej trzymasz GC Tooth Mousse i ślinę w ustach, tym skuteczniejszy efekt. 4. Dokładnie wypluć i jeśli to możliwe nie spłukuj. Reszta GC Tooth Mousse na powierzchni stopniowo zanika. Nie jeść ani nie pić przez następne 30 minut po aplikacji. III. Aplikacja na noc po umyciu zębów zgodnie z zaleceniami specjalistów 1. Nałóż wystarczającą warstwę GC Tooth Mousse na dolne i górne zęby. Masę należy nakładać w ilościach wielkości ziarnka grochu na górne i dolne łuki. Nałożyć krem ??na powierzchnię zębów za pomocą czystego i suchego palca lub wacika. Za pomocą szczoteczki międzyzębowej przenieś krem ??do trudno dostępnych przestrzeni międzyzębowych. 2. Pozostaw GC Tooth Mousse w ustach przez co najmniej 3 minuty. 3. Następnie rozprowadź językiem resztę GC Tooth Mousse na ustach. Trzymaj w ustach tak długo, jak to możliwe (kolejne 1 - 2 minuty), nie połykaj, a także unikaj plucia. Im dłużej trzymasz GC Tooth Mousse i ślinę w ustach, tym skuteczniejszy efekt. 4. Dokładnie wypluć i jeśli to możliwe nie spłukuj. Możesz zostawić resztki GC Tooth Mousse w ustach, które będą stopniowo zanikać w ciągu nocy. Nie jeść ani nie pić przez następne 30 minut po aplikacji."
Ocena
5
Oceniać
35
5
1
1
0
Ocenione przez 42 użytkowników.

Twoja ocena

zmniejszyła się wrażliwość zębów na ciepło/zimno/słodkie/kwaśne
— 18. 8. 2021
Sprawdzone opinie ?
Rekomendowane produkty
Dostępny > 5 szt
Natychmiast w
Dostępny > 5 szt
Natychmiast w
Dostępny 2 szt
Natychmiast w
Dostępny > 5 szt
Natychmiast w
Dostępność w sklepach
Kliknij sklep aby zobaczyć adres i godziny otwarcia
Adresa
Telefon
E -mail
Google Maps Szczegóły sklepu