GC MI Paste Plus krem ​​do zębów, truskawka, 40 g

GC MI Paste Plus krem ​​do zębów, truskawka, 40 g

Krem dentystyczny z wapniem, fosforanem i fluorkiem sodu (900 ppm F). Zawiera RECALDENTTM, pochodną białka mleka. Pełny opis
94,00 Zł/1 szt
W magazynie do zakupów online więcej niż 5 szt
Natychmiast w
Marka: GC
Kod towaru: GCE10001763
Opis
GC MI Paste Plus krem ​​dentystyczny - truskawka - 40 g

GC Mi krem ​​zawiera amorficzny fosforan wapnia (CCP-ACP, fosfopeptyd kazeiny) i jest wzbogacony fluorkami w porównaniu do preparatu GC Tooth Mousse o podobnym składzie.

Efekt: po zastosowaniu cząsteczki CCP-ACP wiążą się z biofilmem na powierzchni szkliwa i tkankach miękkich, uwalniając fosforany, wapń i fluorki potrzebne do remineralizacji. Dodatkowo pomaga neutralizować kwasy z płytki nazębnej.

Uwaga: Fosfopeptyd kazeiny otrzymywany jest z kazeiny mleka. Dlatego nie jest odpowiedni dla pacjentów z alergią na białka mleka i preparaty benzoesanowe.

Aplikacja domowa:
Nałóż ilość wielkości groszku na dolny i górny łuk za pomocą szczoteczki lub czystego palca. Można go także nakładać na przestrzenie międzyzębowe za pomocą szczoteczki międzyzębowej. Pozostaw na co najmniej 3 minuty, a następnie rozprowadź krem językiem po całych ustach i ponownie odczekaj 1-2 minuty. Po aplikacji nie płukać ust, nie jeść i nie pić przez 30 minut.
Ocena
5
Oceniać
7
1
0
0
0
Ocenione przez 8 użytkowników.
Rekomendowane produkty
Dostępny > 5 szt
Natychmiast w
Dostępny > 5 szt
Natychmiast w
Dostępny > 5 szt
Natychmiast w
Dostępny > 5 szt
Natychmiast w
Dostępność w sklepach
Kliknij sklep aby zobaczyć adres i godziny otwarcia
Adresa
Telefon
E -mail
Google Maps Szczegóły sklepu