Fridababy Niezastąpiony zestaw dla dziecka

Fridababy Niezastąpiony zestaw dla dziecka

Zestaw genialnych pomysłów, które uratują dziecko i rodziców. Pełny opis
165,00 Zł/1 szt
W magazynie do zakupów online więcej niż 5 szt
Natychmiast w
Marka: Frida
Kod towaru: FRI12BK
Opis
Niezastąpiony zestaw dla niemowląt zawiera wszystko, czego potrzebuje rodzic, aby dziecko było zdrowe i czyste od stóp do głów! To najlepsze od Fridababy w ładnym zestawie i w odlotowym etui. Idealny do użytku w domu i podróży.
Skuteczne i delikatne narzędzia do pielęgnacji już od urodzenia.

Co znajdziesz w zestawie?
1. Aspirator do nosa NoseFrida z 4 higienicznymi filtrami, zaprojektowany, przetestowany i zalecany przez szwedzkich pediatrów. Wydajne odsysanie kataru bez stresu związanego z hałasem odkurzacza!
2. Windi rurki doodbytnicze wynalezione przez lekarzy, które w bezpieczny, naturalny i natychmiastowy sposób łagodzą wzdęcia i zmniejszają kolkę - bez kropli i innych leków. 5 szt.
3. Obcinacz do paznokci NailFrida z wyjątkowo zakrzywionymi ostrzami do łatwej i delikatnej pielęgnacji dziecięcych paznokci + ergonomiczny pilnik falisty.
4. Silikonowa szczotka DermaFrida z bardzo drobnymi wypustkami do mycia delikatnej, wrażliwej skóry dziecka. Nadaje się również do skóry atopowej i suchej. Łagodzi swędzenie skóry.
5. Zapakowane w estetycznym pudełku.
• Idealny prezent dla przyszłych rodziców.
• Zestaw, z którego skorzystasz w 100%!

Marka Fridababy oferuje praktyczne, proste i inteligentne rozwiązania dla całej rodziny, które ułatwiają życie nowym rodzicom. Rozwój produktów zawdzięczamy szwedzkim ekspertom, którzy kładą nacisk na 100% bezpieczeństwa, skuteczny efekt i najwyższą jakość materiałów.
Instrukcja
Frida katalog - pokaż
Ocena
5
Oceniać
1
0
0
0
0
Ocenione przez 1 użytkownika.

Wybrane pytania i artykuły

Pierwsze obcięcie paznokci? Bądź gotów!

Pierwsze obcięcie paznokci? Bądź gotów!

Dbanie o paznokcie dzieci to jeden z tematów świeżo upieczonych rodziców. Ale nie martw się, jeśli wiesz, na co zwracać uwagę i jak postępować, wystarczy trochę praktyki i możesz to zrobić r...
TROSKI NOWYCH RODZICÓW

TROSKI NOWYCH RODZICÓW

Rodzicielstwo jest naturalnie najszczęśliwszym okresem, w którym odczuwamy spełnienie i sens życia. Wraz z narodzinami dziecka ogarnia nas tsunami szczęścia i miłości. Jesteśmy gotowi być na...
Inne pytania i artykuły znajdziesz w sekcji porad
możesz też napisać do nas bezpośrednio
Dostępność w sklepach
Kliknij sklep aby zobaczyć adres i godziny otwarcia
Adresa
Telefon
E -mail
Google Maps Szczegóły sklepu