Fridababy Grow-With-Me Zestaw szczoteczek treningowych

Budowanie nawyków regularnej higieny jamy ustnej i czyszczenia zębów jest teraz jeszcze prostsze. Dzięki Fridababy Grow-With-Me Twoje dziecko będzie gotowe w mgnieniu oka do zawodów w myciu zębów! Wyjątkowy zestaw szczoteczek treningowych zawiera dwie manualne szczoteczki wspierające samodzielność w szczotkowaniu zębów. Pełny opis
56,00 Zł/1 szt
W magazynie do zakupów online więcej niż 5 szt
Natychmiast w
Marka: Frida
Kod towaru: FRI27
Opis
Treningowa szczoteczka do zębów dla niemowląt - idealna jako zamiennik lub uzupełnienie klasycznej szczoteczki do palców od 6 miesiąca życia. Trójkątna główka z włóknami silikonowymi delikatnie masuje zęby i wrażliwe dziąsła ze wszystkich stron naraz. Zdejmowany ogranicznik zapobiega przedostawaniu się szczoteczki do ust.

Treningowa szczoteczka do zębów dla maluchów – bardziej zaawansowanych - jest odpowiednia, gdy Twoje dziecko ma już więcej zębów, w okresie około 18 miesiąca życia. Unikalna główka szczoteczki 3D ma włókna w kształcie litery V, dzięki czemu skutecznie czyści 3 strony zęba za jednym pociągnięciem. Szybko i sprawnie, bez zbędnego wysiłku.

ŁATWE DO TRZYMANIA: Obie szczoteczki do zębów mają miękki, silikonowy uchwyt, który pozwala na pewny chwyt i są odpowiednie dla małych dzieci.

WSKAŹNIK WYMIANY: Niebieskie włókna na szczoteczce dla malucha stopniowo zanikają, wskazując, kiedy szczoteczka wymaga wymiany.

BEZPIECZEŃSTWO: Nie zawiera lateksu ani BPA

OPAKOWANIE ZAWIERA: 2 szczoteczki do zębów + 1 ogranicznik

Dziecko ze szczoteczką do zębów musi być pod opieką osoby dorosłej. Produkt nie jest zabawką ani gryzakiem. Umyć przed użyciem i dokładnie spłukać po każdym użyciu. Wymień szczotkę przy pierwszych oznakach zużycia włókien. Dentyści zalecają wymianę szczoteczki do zębów co 3 miesiące. Nie zawiera lateksu i BPA.

Marka Fridababy oferuje praktyczne, proste i inteligentne produkty dla dzieci i rodziców, które ułatwiają życie nowym rodzicom. Rozwój oferty to zasługa szwedzkich ekspertów i rodziców, którzy kładą nacisk na 100% bezpieczeństwo, skuteczne działanie i najwyższą jakość materiałów.
Instrukcja
Frida katalog - pokaż
Ocena
5
Oceniać
38
6
1
0
0
Ocenione przez 45 użytkowników.

Twoja ocena

Sortuj według:
Dostępność w sklepach
Kliknij sklep aby zobaczyć adres i godziny otwarcia
Adresa
Telefon
E -mail
Google Maps Szczegóły sklepu