SPECJALISTA DS. ZĘBÓW I CIAŁA
Potrzebujesz porady?
+48 797 750 425
Curaprox CS 5460 Ultra soft

Curaprox CS 5460 Ultra soft

9x
Szczoteczka ultra soft to innowacja w dziedzinie szczoteczek do codziennej higieny zębów. Na jej główce znajduje się 5460 włosków CUREN o średnicy 0,10 mm, dzięki czemu jest bardzo miękka i mięsista.
17,00 Zł zawierają VAT
Kod towaru:
73327170
Marka:
Opis

Curaprox CS 5460 Ultra soft


Szczoteczka ultra soft to innowacja w dziedzinie szczoteczek do codziennej higieny zębów. Na jej główce znajduje się 5460 włosków CUREN o średnicy 0,10 mm, dzięki czemu jest bardzo miękka i mięsista. Nadaje się idealnie do masażu dziąseł i gruntownego usuwania płytki nazębnej. Polecana osobom ceniącym delikatność w pielęgnacji zębów i dziąseł. W szczególności zalecana osobom z paradontozą, chorobami dziąseł ze skłonnością do krwawienia, a także po zabiegach na przyzębiu.

Włosie CUREN nie sztywnieje w kontakcie z wodą, dzięki czemu zachowuje swoją miękkość i delikatność. Wąska, kompaktowa główka szczoteczki z gęstym włosiem dokładnie doczyści wszystkie miejsca w jamie ustnej. Sprężysta szyjka szczoteczki dostosowuje się do indywidualnych wymagań każdego użytkownika. Rewelacyjnym rozwiązaniem w projektowaniu szczoteczki jest zastosowanie ośmiokątnego kształtu rączki który jest idealny do szczotkowania jamy ustnej pod wieloma kątami.

Szczoteczka oczywiście posiada funkcjonalną plastikową osłonę główki.
Ocena
5

Ocenione przez 9 użytkowników.
9
0
0
0
0
Polecane towary