CASTERA Les Bains spray ze sprzężoną wodą termalną, 50 ml

Ze względu na swój skład bogaty w minerały i mikroelementy woda źródlana Castera Les Bains® ma właściwości kojące i zmiękczające oraz remineralizuje i działa przeciwzapalnie. Pełny opis
33,80 Zł/100 ml
Brak w magazynie do zakupu online
Marka: Castera
Kod towaru: PFCAS02002
Opis

Castera Les Bains spray ze sprzężoną wodą termalną, 50 ml


Ze względu na swój skład bogaty w minerały i mikroelementy woda źródlana Castera Les Bains® ma właściwości kojące i zmiękczające oraz remineralizuje i działa przeciwzapalnie.

Lecznicze działanie wody termicznej Castera Les Bains znane jest od 1771 roku, kiedy to osobisty lekarz Ludwika XV., Dr Raulin odkrył kojące i lecznicze działanie źródeł termalnych i dosłownie stwierdził w swoich pismach: "Ze wszystkich wód mineralnych, które znam, nie znalazłem lepszych niż Castera ".

Właściwości lecznicze wody Castéra są jednym z podstawowych składników produktów dentystycznych marki BUCCOTHERM.

Uwaga: Pojemnik jest napełniony pod ciśnieniem. Chronić przed słońcem i temperaturą powyżej 50 ° C. Po zużyciu nie niszczyć, nie wrzucać do otwartego ognia. Trzymać poza zasięgiem dzieci.

Zawartość: 50 ml
Skład
woda źródlana Castera Les Bains
Użyj
Prysnąć delikatną mgiełką z odległości około 30 cm i pozostawić do wyschnięcia. W razie potrzeby delikatnie rozprowadzić do sucha. Woda termalna może być stosowana bez ograniczeń przez cały dzień.
Ocena
5
Oceniać
11
0
1
0
0
Ocenione przez 12 użytkowników.

Twoja ocena

Sortuj według:
Poręczna butelka, wygodna pompka, bardzo drobno rozpyla, podana na opakowaniu zawartość minerałów. Brak etykiety w j. pol.
— 7. 3. 2023
Sprawdzone opinie ?
Rekomendowane produkty
Dostępność w sklepach
Kliknij sklep aby zobaczyć adres i godziny otwarcia
Adresa
Telefon
E -mail
Google Maps Szczegóły sklepu