Bob i Bobek Box - Zestaw dla najmłodszych z czerwoną szczoteczką soniczną

Bob i Bobek duży zestaw dentystyczny dla najmłodszych: Wstawaj i szczotkuj! Zestaw dentystyczny dla dzieci zawiera szczoteczkę soniczną, poręczny kubek, szczoteczkę międzyzębową oraz dodatkową szczoteczkę manualną dla rodziców. Do tego wszystkiego dodajemy pastę do zębów Bob i Bobek, aby zapewnić kompleksową pielęgnację zębów mlecznych maluchów w wieku od 0 do 6 lat. Wewnątrz pudełka czeka mały pluszowy królik jako uroczy prezent, który zachwyci. To, czy będzie to Bob czy Bobek, zależy od Ciebie i Twojego małego urwisa. Pełny opis
139,00 Zł/1 szt
W magazynie do zakupów online więcej niż 5 szt
Natychmiast w
Marka: Bob & Bobek
Kod towaru: TBOBKRAB2023RED
Opis
BOB I BOBEK BABY soniczna szczoteczka do zębów dla dzieci 0-6 lat
Ta motywująca szczoteczka do pielęgnacji pierwszych zębów została zaprojektowana we współpracy z dentystami. Bardzo delikatne włókna w małej główce czyszczącej wytwarzają 17 000 drgań na minutę, dzięki czemu czyszczenie jest delikatne, ale skuteczne. Podświetlana główka pomaga zarówno w orientacji w jamie ustnej, jak i zapewnia dzieciom rozrywkę i pozytywną motywację. Zasilana bateryjnie szczoteczka do zębów jest wyposażona w dwuminutowy timer zapewniający odpowiedni czas czyszczenia, a w zestawie znajdują się dwie wymienne główki.

PASTA DO ZĘBÓW BOB I BOBEK dla dzieci w wieku 0-6 lat
Nowoczesna pasta do zębów o smaku malinowym i truskawkowym do pielęgnacji pierwszych ząbków. Spełnia najnowsze zalecenia Europejskiego Towarzystwa Stomatologicznego. Zawiera zalecaną dawkę fluoru, olej kokosowy, witaminę E i beta-glukany, aby zapobiegać próchnicy i dbać o zdrowe dziąsła.

Pojemnik Bob i Bobek
Kubeczek na szczoteczkę, pastę do zębów i mini nić dentystyczną do czyszczenia między zębami.

Mini flosser dla właściwych nawyków
Dentyści zalecają dbanie o przestrzenie międzyzębowe od momentu, gdy pierwsze zęby zaczynają się stykać. Wypróbuj łatwe i skuteczne czyszczenie za pomocą dołączonego mini flossera TePe.

PLUSZOWY KRÓLICZEK
Zestaw prezentowy dla dzieci. Wewnątrz pudełka znajdziesz małego pluszowego królika jako prezent. To, czy będzie to Bob, czy Bobek, zależy tylko od Ciebie.

MAŁY PREZENT DLA RODZICÓW
(Nauka szczotkowania z mamą i tatą) Szczoteczki do zębów szwedzkiej marki TePe można znaleźć w łazienkach dentystów, a także w naszym opakowaniu. Nasza szczoteczka do zębów jest skoordynowana z motywem Bob i Bobek, dzięki czemu można ich używać do wspólnego mycia zębów. Życzymy tylko najlepszych rezultatów!
Skład
1szt Szczoteczka soniczna do pierwszych ząbków z podświetleniem LED (czerwona TBRH2022) 1szt Pasta do zębów dla najmłodszych Bob i Bobek (BOBZB) 1szt Pojemnik (różne kolory KELxxxBOB) 1szt Mały pluszowy królik (BOBKRALIK) 1szt TePe Mini Flosser do czyszczenia przestrzeni międzyzębowych (622553V) 1szt TePe Manualna szczoteczka do zębów dla rodziców (Select Extra Soft różne kolory 322687S) Przedstawione zdjęcia mają charakter poglądowy, opakowanie może zawierać kubek i szczoteczkę w innym kolorze.
Ocena
5
Oceniać
30
1
1
0
0
Ocenione przez 32 użytkowników.
Dostępność w sklepach
Kliknij sklep aby zobaczyć adres i godziny otwarcia
Adresa
Telefon
E -mail
Google Maps Szczegóły sklepu