Czeska Republika
Słowacja
Węgry
Polska
Nowość
Nowość

Bluem specjalistyczny żel pozabiegowy do dziąseł i implantów, 15 ml

Bluem żel do jamy ustnej z aktywnym tlenem pomaga wyeliminować płytkę nazębną i bakterie na powierzchni zębów. Żel doustny o wysokim stężeniu aktywnego tlenu jest przeznaczony do stosowania w stanach zapalnych w jamie ustnej, takich jak zapalenie wokół implantów, zapalenie dziąseł i zapalenie przyzębia. Pełny opis
906,00 Zł/100 ml
W magazynie do zakupów online więcej niż 5 szt
Natychmiast w
Marka: Bluem
Kod towaru: OGI15
Opis
Żel doustny Bluem, opracowany specjalnie przez zespół implantologów, chirurgów jamy ustnej i dentystów z myślą o konkretnych problemach w jamie ustnej, zawiera niezwykle wysokie stężenie aktywnego tlenu i pr-zywraca prawidłowy poziom tlenu w tkankach i błonach śluzowych.
Przyspieszone tempo gojenia sprawia, że żel jest idealny do stosowania po ekstrakcjach, zabiegach chirurgicznych w jamie ustnej, wszczepianiu implantów i chemioterapii. Może być również stosowany do leczenia uszkodzeń tkanek miękkich spowodowanych przez źle dopasowane protezy.
Po nałożeniu na dotknięty obszar żel uwalnia tlen i wytwarza częściowo wysokie ciśnienie tlenu (O2), co pomaga przywrócić mikrośrodowisko dla zdrowej jamy ustnej.
Pojemność 15 ml

Sposób użycia: stosować Bluem Oral Gel dwa razy dziennie po szczotkowaniu zębów lub zgodnie z zaleceniami dentysty, implantologa lub higienistki stomatologicznej.

Przed aplikacją należy osuszyć dotknięty obszar bawełnianym wacikiem, co pomoże żelowi doustnemu pozostać na miejscu tak długo, jak to możliwe.

Nałożyć około 1 ml żelu (mniej więcej wielkości ziarnka grochu) na każdy dotknięty obszar. Nie należy stosować więcej niż 5 ml żelu dziennie.

Pozostawić żel na miejscu na 1, następnie wypłukać jamę ustną.
Należy uważnie przeczytać ulotkę dołączoną do opakowania.
Skład
Aqua, Alcohol, Glycerin, Silica, Sodium Saccharin, Sodium Perborate, Citric Acid, PEG-32, Sodium Gluconate, Lactoferrin, Xanthan Gum, Cellulose Gum.
Ocena
5
Oceniać
1
0
0
0
0
Ocenione przez 1 użytkownika.
Dostępność w sklepach
Kliknij sklep aby zobaczyć adres i godziny otwarcia
Adresa
Telefon
E -mail
Google Maps Szczegóły sklepu