Bluem pianka doustna z aktywnym tlenem, 100 ml

Kremowa piana z aktywnym tlenem. Skuteczna w trudno dostępnych miejscach. Nadaje się również do czyszczenia protez zębowych i aparatów ortodontycznych. Pełny opis
69,90 Zł/100 ml
W magazynie do zakupów online więcej niż 5 szt
Natychmiast w
Marka: Bluem
Kod towaru: FOAM100
Opis
Aktywny tlen to naturalny związek, który pomaga wyeliminować płytkę nazębną i bakterie na powierzchni zębów. Pianka do jamy ustnej z aktywnym tlenem jest idealna do pielęgnacji implantów dentystycznych, koron, mostów, aparatów ortodontycznych i określonych stanów zapalnych jamy ustnej.

Pozostałe składniki aktywne:
- Laktoferyna to białko występujące naturalnie w ludzkim organizmie. Występuje naturalnie w mleku matki, siarze i ślinie. Laktoferyna ma szereg efektów biologicznych, w tym przeciwbakteryjne i prozapalne. W piance do ust Bluem laktoferyna działa jak naturalny antybiotyk i pomaga zmniejszyć zapalenie dziąseł.
- Ksylitol to substancja słodząca, która występuje naturalnie w niektórych owocach i warzywach, takich jak jagody, śliwki i kalafior. Jest również wytwarzany z kory brzozy. Ksylitol ma podobny smak i słodycz do cukru, ale ma mniej kalorii i nie powoduje próchnicy zębów.
Działanie ksylitolu polega na hamowaniu rozwoju bakterii powodujących próchnicę. Pomaga również zwiększyć produkcję śliny, co przyspiesza mineralizację i ułatwia połykanie.

Nie zawiera fluoru i alkoholu.

Sposób użycia: Rozpylić piankę bezpośrednio w jamie ustnej. Pozostawić na co najmniej 60 sekund i wypluć. Po użyciu nie płukać ust wodą.

Czyszczenie aparatów ortodontycznych i protez:
Nałożyć piankę bezpośrednio na aparat ortodontyczny lub protezę. Rozprowadź piankę równomiernie, aby pokryć wszystkie powierzchnie. Umieść aparat ortodontyczny lub protezę wraz z pianką w ustach i wypluj nadmiar pianki. Do czyszczenia można również użyć miękkiej szczoteczki do zębów. Piankę można również nałożyć na protezę poza jamą ustną i pozostawić na noc.
Skład
Aqua, Glycerin, *Mel, Sodium Lauryl Sulfate, PVP, Sodium Citrate, Cellulose Gum, Sodium Carbonate Peroxide, Aroma, Citric Acid, Sodium Methylparaben, Methyl Salicylate, Xylitol, Magnesium Sulfate, Lactoferrin, Limonene, CI 42090. * W jamie ustnej miód organiczny wyzwala proces zwany utlenianiem glukozy, który uwalnia aktywny tlen. Glukoza jest w pełni przekształcana, dzięki czemu nie pozostaje żaden cukier, który mógłby powodować próchnicę zębów.
Instrukcja
Broszura Bluem - pokaż
Ocena
5
Oceniać
6
0
0
0
0
Ocenione przez 6 użytkowników.
Dostępność w sklepach
Kliknij sklep aby zobaczyć adres i godziny otwarcia
Adresa
Telefon
E -mail
Google Maps Szczegóły sklepu