Polska
Czeska Republika
Węgry
Słowacja
Nowość
Nowość

Bluem pasta do zębów z aktywnym tlenem i fluorem, 75 ml

Pasta do zębów z fluorkiem wapnia. Zawiera aktywny tlen, laktoferynę i ksylitol. Jest nieabrazyjna, o neutralnym pH. Pełny opis
75,87 Zł/100 ml
W magazynie do zakupów online więcej niż 5 szt
Natychmiast w
Marka: Bluem
Kod towaru: TPP75
Opis
Popis: Pasta do zębów Bluem z aktywnym tlenem i fluorkiem wapnia.
Aktywny tlen to naturalny związek, który pomaga wyeliminować płytkę nazębną i bakterie na powierzchni zębów. Pasta do zębów z aktywnym tlenem jest idealna do pielęgnacji implantów dentystycznych, koron, mostów, aparatów ortodontycznych i określonych stanów zapalnych jamy ustnej.

Pozostałe składniki aktywne::
• Laktoferyna to białko, które naturalnie występuje w ludzkim organizmie. Występuje w mleku matki, siarze i ślinie. Laktoferyna ma szereg efektów biologicznych, w tym przeciwbakteryjne i prozapalne. W paście do zębów Bluem laktoferyna działa jak naturalny antybiotyk i pomaga zmniejszyć zapalenie dziąseł.

• Ksylitol to substancja słodząca, która występuje naturalnie w niektórych owocach i warzywach, takich jak jagody, śliwki i kalafior. Jest również wytwarzany z kory brzozy. Ksylitol ma podobny smak i słodycz do cukru, ale ma mniej kalorii i nie powoduje próchnicy zębów.

• Działanie ksylitolu polega na hamowaniu rozwoju bakterii powodujących próchnicę. Pomaga również zwiększyć produkcję śliny, co przyspiesza mineralizację i ułatwia połykanie.

• Fluorek wapnia w stężeniu 1000 ppm działa przeciw próchnicy zębów

Sposób użycia: Szczotkować zęby co najmniej dwa razy dziennie miękką szczoteczką przez co najmniej 2 minuty.

Pojemność 75 ml.
Nie zawiera SLS.
Skład
Glycerin, Hydrated Silica, Aqua, Mel*, PEG-32, Aroma, Cocamidopropyl Betaine, Cellulose Gum, Magnesium Sulfate, Sodium Citrate, Sodium Carbonate Peroxide, Sodium Saccharin, Xylitol, Calcium Fluoride, Methyl Salicylate, Sodium Sulfate, Sodium Chloride, Sodium Methylparaben, Lactoferrin, Citric Acid, Phenethyl Alcohol, Caprylyl Glycol, Limonene, CI 42090. * W jamie ustnej miód organiczny wyzwala proces zwany utlenianiem glukozy, który uwalnia aktywny tlen. Glukoza jest w pełni przekształcana, dzięki czemu nie pozostaje żaden cukier, który mógłby powodować próchnicę zębów.
Ocena
5
Oceniać
9
0
0
0
0
Ocenione przez 9 użytkowników.
Dostępność w sklepach
Kliknij sklep aby zobaczyć adres i godziny otwarcia
Adresa
Telefon
E -mail
Google Maps Szczegóły sklepu