BABIATORS Navigator, okulary do komputera, niebieskie, 3-5 lat
BABIATORS Navigator, okulary do komputera, niebieskie, 3-5 lat

BABIATORS Navigator, okulary do komputera, niebieskie, 3-5 lat

Stylowe okulary bezpieczne dla dzieci, chronią ich wzrok i zapobiegają negatywnemu promieniowaniu z tabletów i komputerów. Pełny opis
130,00 Zł/1 szt
W magazynie do zakupów online więcej niż 5 szt
Natychmiast w
Marka: Babiators
Kod towaru: BSS-005
Opis
Okulary do komputera BABIATORS Navigator - niebieskie
Fajne okulary dla bezpieczeństwa dzieci, chroniące ich wzrok i zapobiegające negatywnemu promieniowaniu z tabletów i komputerów.

Bezpieczeństwo: marka Babiators nie zapomniała o swoim stylu, który dzieci i ich rodzice tak bardzo kochają, i oprócz ochrony przed światłem słonecznym, skupiła się na ochronie przed szkodliwym niebieskim światłem urządzeń cyfrowych. Dzięki specjalnym soczewkom, które odbijają niebieskie promienie z monitora, amerykańska marka wprowadza kolejną stylową kwestię, która zapewni bezpieczeństwo Twojej rodzinie. Okulary będą szczególnie przydatne podczas długotrwałego oglądania ekranu cyfrowego. Soczewki okularów blokują niebieskie światło, które nadmiernie obciąża oczy nie tylko dzieci i wiąże się z problemami z zasypianiem.

Trwałość: Okulary Babiators są wykonane z wytrzymałych materiałów, które są również wygodne dla dziecka. Elastyczne oprawki i odporne na uderzenia soczewki umożliwiają zginanie, skręcanie lub nadepnięcie na okulary. I nie pękną. Zaufaj nam, wypróbowaliśmy to.

Wygląd: okulary Babiators są nie tylko funkcjonalne, ale także modne, a dzięki temu zapewnią Twojemu dziecku radość z zabawy na słońcu!

Gwarancja: zaufanie jest bardzo ważną wartością dla Babiators. Jeśli Twoje okulary ulegną zniszczeniu w ciągu pierwszego roku od zakupu, wymienimy je BEZPŁATNIE. Ty płacisz tylko za wysyłkę. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

Dla dzieci w wieku 3-5 lat.
Ocena
5
Oceniać
4
1
0
0
0
Ocenione przez 5 użytkowników.
Rekomendowane produkty
Dostępność w sklepach
Kliknij sklep aby zobaczyć adres i godziny otwarcia
Adresa
Telefon
E -mail
Google Maps Szczegóły sklepu