BABIATORS Keyhole okulary do komputera, niebieskie, 3-5 lat
BABIATORS Keyhole okulary do komputera, niebieskie, 3-5 lat

BABIATORS Keyhole okulary do komputera, niebieskie, 3-5 lat

Stylowe okulary dla bezpieczeństwa dzieci, chronią ich wzrok i zapobiegają negatywnemu promieniowaniu z tabletów i komputerów. Pełny opis
130,00 Zł/1 szt
W magazynie do zakupów online więcej niż 5 szt
Natychmiast w
Marka: Babiators
Kod towaru: BSS-011
Opis
BABIATORS Keyhole okulary do komputera, niebieskie
Stylowe okulary zapewniające dzieciom bezpieczeństwo, chroniące wzrok i zapobiegające negatywnemu promieniowaniu tabletów i komputerów.

Bezpieczeństwo: marka Babiators nie zapomniała o swoim stylu, który tak uwielbiają dzieci i ich rodzice i oprócz ochrony przed promieniami słonecznymi, skupiła się na ochronie przed szkodliwym niebieskim światłem urządzeń cyfrowych. Dzięki specjalnym soczewkom, które odbijają niebieskie promienie z monitora, amerykańska marka wprowadza kolejną stylową kwestię dla bezpieczeństwa Twojej rodziny. Okulary będą szczególnie przydatne podczas długotrwałego oglądania ekranu cyfrowego. Soczewki okularów blokują niebieskie światło, które nadmiernie obciąża oczy dzieci i wiąże się z problemami z zasypianiem.

Trwałość: Okulary Babiators są wykonane z wytrzymałych materiałów, które są również wygodne dla dziecka. Elastyczne oprawki i odporne na uderzenia soczewki umożliwiają zginanie, skręcanie lub nadepnięcie na okulary. I nie pękną. Zaufaj nam, wypróbowaliśmy to.

Wygląd: okulary Babiators są nie tylko funkcjonalne, ale także modne, a dzięki temu zapewnią Twojemu dziecku radość z zabawy na słońcu!

Gwarancja: zaufanie jest bardzo ważną wartością dla Babiators. Jeśli Twoje okulary ulegną zniszczeniu w ciągu pierwszego roku od zakupu, wymienimy je BEZPŁATNIE. Ty płacisz tylko za wysyłkę. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

Dla dzieci w wieku 3-5 lat.
Ocena
5
Oceniać
1
0
0
0
0
Ocenione przez 1 użytkownika.
Dostępność w sklepach
Kliknij sklep aby zobaczyć adres i godziny otwarcia
Adresa
Telefon
E -mail
Google Maps Szczegóły sklepu