Soniczna szczoteczka do zębów czy irygator do ust? Obie!

PM
Profimed
czytanie przez 2 min
Podziel się
Amerykańska marka Waterpik jako pierwsza na świecie wprowadziła połączenie elektrycznej (w tym przypadku sonicznej) szczoteczki do zębów oraz irygatora ustnego w jednym urządzeniu. I choć Waterpik to najbardziej szanowany, a zarazem najstarszy producent irygatorów na świecie, w tym przypadku nie chodziło o stworzenie jeszcze doskonalszego irygatora do ust. Chociaż urządzenie na pierwszy rzut oka wygląda tak właśnie wygląda, to jest to szczoteczka soniczna. Zespół Waterpik skupiał się przede wszystkim na kolejnym kroku w ulepszaniu opieki stomatologicznej. Nowa funkcjonalność wykorzystująca wcześniejsze doświadczenia. Mycie szczoteczką do zębów, masowanie dziąseł i płukanie przestrzeni międzyzębowych zostało połączone w jedną czynność. Ponadto stało się możliwe zastąpienie pasty do zębów płynem do płukania ust. Przedstawiamy Waterpik Sonic Fusion.

Nowość przeznaczona dla bardzo szerokiego grona odbiorców. Obejmuje zarówno doskonałą profilaktykę dzięki wysoce skutecznemu usuwaniu płytki nazębnej, jak i rozwiązania dostosowane do specyficznych wymagań właścicieli aparatów ortodontycznych, implantów, koron, mostów czy licówek porcelanowych. Urządzenia można używać „tylko” jako szczoteczki sonicznej. Odłącz szczotkę od podstawy za pomocą węża doprowadzającego wodę. Przechowasz go w pojemniku, który jest częścią wyposażenia i możesz z nim podróżować. Perfekcyjne czyszczenie zębów zapewnia 30 000 drgań włókien w ciągu jednej minuty (czyli 60 000 ruchów tam i z powrotem ). Jednak rewolucyjną innowacją jest połączenie czyszczenia dźwiękowego z cienkim pulsującym strumieniem wody. Jest on wyprowadzony ze środka opatentowanej głowicy i ma regulowane ciśnienie (10-100 PSI). Podczas czyszczenia szczoteczki strumień wody jednocześnie wypływa z głowicy, co usprawnia pracę szczoteczki na powierzchni zębów, a dodatkowo wnika w przestrzenie międzyzębowe. Jeśli chcesz skupić się tylko na zdolności czyszczącej strumienia wody, na przykład jeśli potrzebujesz wyczyścić linię dziąseł i pod dziąsłami, możesz całkowicie wyłączyć ruch włókien i wykonać czyszczenie porównywalne do irygacji jamy ustnej. Badania wykazały, że Sonic Fusion usuwa o 50% więcej płytki nazębnej podczas jednego czyszczenia, niż jest to zwykle możliwe w przypadku szczoteczki do zębów i nici dentystycznej. To jest absolutnie delikatna pielęgnacja.

Dla wygody użytkowania zawsze zalecamy umieszczenie w urządzeniu letniej lub ciepłej wody. Podczas czyszczenia kieszonek przyzębnych należy ustawić najniższy poziom ciśnienia. Szczoteczki (podobnie jak szczoteczki manualne) można używać bez pasty do zębów. Jeśli myjemy bez strumienia wody, używamy pasty do zębów o niskiej ścieralności. Po uruchomieniu strumienia wody pasta do zębów nie nadaje się do czyszczenia, ale jej składniki aktywne zastępowane są roztworem z płynem do płukania ust. Jest to najważniejsze zwłaszcza w przypadku zapalenia dziąseł. Po pierwszych testach urządzenia w naszym zespole możemy potwierdzić słuszność hasła, które Waterpik z przesadą dodał do prezentacji urządzenia: „Ostrzeżenie producenta: to urządzenie silnie uzależnia! 🙂“

Produkty

Dostępność w sklepach
Kliknij sklep aby zobaczyć adres i godziny otwarcia
Adresa
Telefon
E -mail
Google Maps Szczegóły sklepu