Profimed wprowadza nowe produkty do pielęgnacji poporodowej

PM
Profimed
czytanie przez 4 min
Podziel się
Jeśli nadal postrzegasz Profimed jako specjalistę w profesjonalnej opiece stomatologicznej, masz rację, ale od jakiegoś czasu to wrażenie nie jest kompletne 🙂

Podczas 24 lat pracy nam i kolegom z branży udało się stworzyć domową profilaktykę i opiekę stomatologiczną na najwyższym poziomie. Nieustannie podążając za najnowszymi trendami oraz współpracując z ekspertami i producentami na całym świecie, zamierzamy utrzymać się w tej czołówce, ale chcemy się nadal rozwijać. Podobnie jak ponad dwadzieścia lat temu, dziś także proponujemy nowości, których celem jest poprawa jakości opieki tam, gdzie nie jest ona jeszcze na wystarczającym poziomie w porównaniu z innymi częściami świata. Pierwszą kategorią, na której się skupiliśmy, są produkty dla niemowląt i ich matki.

Może się wydawać, że w tej kwestii niczego już nie brakuje, a pomoce dla najmłodszych i mam są dostępne w ogromnych ilościach. Rzeczywistość okazuje się jednak inna. Dlatego Profimed zaczyna wypełniać lukę w zakresie produktów okołoporodowych, których, abo całkowicie brakuje na rynku, albo ich jakość jest absolutnie podstawowa. Przekonaj się sam. Poznaj FRIDA MOM.

Główną ideą marki FRIDA MOM jest spojrzenie na poród bez zbędnych upiększeń. Biorąc pod uwagę fakt, jak pozytywnie wszyscy odbieramy to wydarzenie, wskazywanie bólu i problemów poporodowych, brzmi nieoczekiwanie i dziwnie.

Chcemy wspierać kobiety w czasie ciąży i porodu, dając im funkcjonalne produkty najwyższej jakości. Aby było to naprawdę możliwe, musieliśmy odejść od stereotypowego, idealistycznego myślenia o narodzinach i przezwyciężyć nieśmiałość mówienia o tym wprost. Poród to piękny, ale wymagający czas dla kobiety, związany z ogromnym wysiłkiem fizycznym. Zerwanie z dyskretnym i wyidealizowanym językiem dotyczącym tego wydarzenia, pozwoliło nam precyzyjne przeanalizować i nazwać potrzeby kobiet po porodzie oraz ich przyczyny. W odpowiedzi na nie powstały produkty Frida Mom, stworzone przez najlepszych ekspertów w swojej dziedzinie, wyróżniających się wyjątkową empatią dla mam i ich potrzeb. Są to przemyślane, praktyczne produkty, które są skuteczne i proste w użyciu. Pomogą kobiecie zadbać o siebie i poczuć komfort w tym wyjątkowym, ale trudnym czasie, jakim są narodziny dziecka.

Naszym zdaniem najważniejsze jest realistyczne podejście do tematu, opisujące wszystko, przez co przechodzi kobieta zaraz po porodzie. Dlatego FRIDA MOM mówi o tym wszystkim otwarcie. Wyjaśnianie kobietom potrzeby opieki może budzić kontrowersje. Nasze pierwsze przesłanie mówi, że, poród zdecydowanie nie jest seksowny. Zespół FRIDA, w skład którego wchodzą kobiety, uwzględnił wszystkie potrzeby fizyczne, które pojawiają się po porodzie i wraz z zespołem lekarzy stworzył dla nich proste i w pełni skuteczne rozwiązania w postaci wysokiej jakości produktów.

Otwórzmy więc oczy, nadstawmy uszu i przyznajmy, że pomiędzy radosnymi zdjęciami ciężarnego brzuszka a powitaniem dziecka w domu w pięknym łóżeczku, jest sala porodowa i czasami wyjątkowo wyczerpujący czas przepełniony bólem. Przejście tego czasu, przyspieszenie powrotu do zdrowia i łagodzenie bólu i dyskomfortu jest możliwe, wymaga jednak odpowiednich, prostych rozwiązań.

Niewiele osób o tym myśli, ale kobieta na porodówce nie może się obejść np. bez jednorazowych majtek. Te, które otrzymuje w szpitalu, już na pierwszy rzut oka wyglądają na jednorazowe, a ich jakość pozostawia wiele do życzenia. Naszym pierwszym zadaniem było stworzenie jednorazowej bielizny, która będzie tak wygodna i elastyczna, że z żalem będziecie się z nią rozstawać. Majtki FRIDA MOM łączą w sobie absolutny komfort z pewnością, że spełnią one swoje główne zadania (m.in. utrzymanie wkładów na właściwym miejscu).

Kolejną niezbędną rzeczą na porodówce jest chłodząca i bardzo chłonna wkładka, która ukoi ból, bez konieczności używania prawdziwego ludu. Wkładki FRIDA MOM dają efekt chłodzenia przez trzydzieści minut, a dzięki ergonomicznemu kształtowi — obejmują absolutnie cały leczony obszar i idealnie dopasowują się do ciała. W połączeniu z majtkami, wkładka doskonale spełnia swoje zdanie: oczyszcza, koi, leczy.

FRIDA MOM stawia na oczar wirginijski: ekstrakt roślinny o niezwykle leczniczych właściwościach. Znajdziecie go zarówno w naszych podkładkach - chusteczkach nawilżanych FRIDA MOM, jak i w kołacącej piance. Oba te warianty pielęgnacji przynoszą natychmiastową ulgę i uczucie chłodu. Z kolei mini prysznic intymny (niewielki, przenośny bidet w kształcie butelki z dyszą) pozwoli ci zadbać o higienę intymną podczas każdej wizyty w toalecie, bez konieczności brania prysznica. Produkty oferowane są osobno, ale również w zestawach, np. z wygodną i praktyczną koszulą do karmienia czy skarpetami antypoślizgowymi.

Dzięki kompleksowemu wyposażeniu FRIDA MOM kobieta może mieć pod ręką wszystkie niezbędne produkty pielęgnacyjno-higieniczne, jest pod doskonałą opieką, a proces regeneracji poporodowej jest maksymalnie przyspieszony.

Produkty

Dostępny > 5 szt
Natychmiast w
Dostępny > 5 szt
Natychmiast w
Dostępny > 5 szt
Natychmiast w
Dostępny > 5 szt
Natychmiast w
Dostępny > 5 szt
Natychmiast w
Dostępny > 5 szt
Natychmiast w
Dostępność w sklepach
Kliknij sklep aby zobaczyć adres i godziny otwarcia
Adresa
Telefon
E -mail
Google Maps Szczegóły sklepu