ORALPEACE

PM
Profimed
czytanie przez 3 min
Podziel się
Olśniewający uśmiech i zdrowa kondycja dziąseł to sprawa pierwszorzędna. Integralną częścią dbania o jamę ustną jest prawidłowe użycie szczoteczki tradycyjnej i międzyzębowej. Oferujemy również szeroki wachlarz darmowych produktów uzupełniających. Uważamy, że tradycyjna pasta do zębów to przeżytek - teraz nastał czas na nowe rozwiązania. Profimed, współpracując z zewnętrznymi ekspertami od wielu lat, selekcjonuje najbardziej wydajne i bezpieczne rozwiązania kompleksowej ochrony jamy ustnej proponowane przez producentów, tak by dostarczyć Ci najskuteczniejszy produkt dostępny na rynku. Przychodzimy z pomocą oferując alternatywne metody dbania o higienę jamy ustnej przynoszące doskonałe efekty, bazując na stale rozwijającej się zaawansowanej technologii.

Japońska marka ORALPEACE przeszła wiele zmian od czasu jej powstania, jednakże zmiany te były bezpieczne i mające na uwadze dobro pracowników oraz klientów. Wszystkie działania ORALPEACE są oparte na szacunku dla ludzi i otaczającej ich natury. Markowe kosmetyki stomatologiczne powstały w oparciu o rozległe badania biotechnologiczne. Mają całkowicie naturalny skład, a ich działanie opiera się na zupełnie nowej opatentowanej substancji antybakteryjnej o nazwie Neonisin-e.

Dlaczego warto postawić na innowacyjność?

Próchnica zębów, podobnie jak choroby przyzębia, to infekcje wywoływane przez bakterie. Odsetek światowej populacji, która cierpi na te przypadłości jest ogromny. Istnieje wiele rozwiązań profilaktycznych i pielęgnacyjnych. Jednak, niektóre bakterie są odporne na obecnie stosowane konwencjonalne lub naturalne środki przeciwbakteryjne, dlatego też poszukiwanie nowych możliwości jest uzasadnione, a wręcz konieczne.

Doskonały efekt antybakteryjny

Profimed, jako firma i ludzie tam pracujący, jest świadoma skuteczności, popartej dowodami, wielu produktów stomatologicznych.  Środki higieny jamy ustnej ORALPEACE to alternatywny sposób dla tych, którzy z innych powodów zdrowotnych nie mogą stosować podstawowego kosmetyku dentystycznego lub wolą naturalne produkty. Dlaczego ORALPEACE i czego się spodziewać przy jego użytkowaniu?  Firma oferuje 4 różne żele do zębów, a każdy z nich ma doustny spray. Jeden z nich, którego jeszcze nie ma w naszej ofercie, jest odpowiedni dla zwierząt domowych. Powstaje pytanie, dlaczego powinieneś używać tej samej pasty do zębów co Twój pies? Nie musisz, ale możesz. Sekret stojący za produktami ORALPEACE to bazowanie na w pełni naturalnej konsystencji. Krótko mówiąc, żel do zębów można połknąć nie martwiąc się o skutki uboczne lub usunąć wraz z odpadami biodegradowalnymi. Wszystko opiera się na naturalnym składzie, co oznacza, że produkty nie powodują żadnych problemów w przypadku połknięcia lub uwolnienia do środowiska. 

Jak to działa? Neonisin zawiera bardzo silny peptyd o działaniu przeciwbakteryjnym (nisin A), który jest wytwarzany przez bakterie fermentujące mleko. Nisin A i olejek z róży damasceńskiej rozkładają zewnętrzną powłokę szkodliwych bakterii w jamie ustnej, a także drożdże, niszcząc je. Produkty są doskonałe w walce z próchnicą, zapaleniem dziąseł, chorobami przyzębia i kandydozą, a także są idealne na nieświeży oddech i suchość w ustach. Preparaty zawierają wodę, glicerynę, ekstrakt ze śliwki, kwiatu pomarańczy lub mięty (jako środek aromatyzujący) oraz Neonisin-e 
Dodatek gumy ksantanowej tworzy konsystencję żelu do zębów. ORALPEACE możesz użyć również jako pasty do zębów, lub wcierać w dziąsła palcami. Spray można stosować jako płyn do płukania ust (3 rozpylenia w 20 ml wody).

Komu polecamy produkt?

Dla każdego, od 3 roku życia. Również dla osób cierpiących na kserostomię (suchość w ustach), halitozę (nieświeży oddech) lub mających problemy z wypluwaniem ze względu na podeszły wiek czy inne dolegliwości. A także dla osób, którzy dbają o naturalne środowisko i potrzebują produktu w 100% biodegradowalnego.

Produkty

Dostępny > 5 szt
Natychmiast w
Dostępny > 5 szt
Natychmiast w
Dostępny > 5 szt
Natychmiast w
Dostępny 3 szt
Natychmiast w
Dostępny > 5 szt
Natychmiast w
Dostępność w sklepach
Kliknij sklep aby zobaczyć adres i godziny otwarcia
Adresa
Telefon
E -mail
Google Maps Szczegóły sklepu