Kiedy zamienić „domowy komfort” na wygodę kontaktu na żywo

PM
Profimed
czytanie przez 3 min
Podziel się
Wolisz zakupy w sklepie stacjonarnym czy online? Ostatnie lata pokazały, że możliwość zakupów przez Internet jest absolutnie niezbędna. Nauczono nas efektywnej orientacji w środowisku e-sklepów, sprawnego poruszania się po nich w poszukiwaniu wybranych produktów i wygodnego kupowania, co z pewnością pozwoliło zaoszczędzić czas. Jednak czy naprawdę żyjemy w czasach, kiedy zakupy przez telefon komórkowy z kanapy lub komputera przy biurku są uważane za wygodę?

W Profimed od dawna kładziemy nacisk na jak najlepszą usługę zakupów online. Nasze sklepy stacjonarne znajdują się w kilku krajach, w Polsce możecie odwiedzić nas w Katowicach, Warszawie i Poznaniu. Jednak nasi klienci są wszędzie. Mimo to uważamy, że sklepy stacjonarne są niezbędne, a jeśli masz taką możliwość, zalecamy skorzystanie z ich usług przynajmniej okazjonalnie. Cieszy nas, że wiele osób wciąż wybiera taką formę robienia zakupów, dla nas jest to bowiem świetna okazja, aby pokazać nasze możliwości produktowe i profesjonalnie doradzić przy wyborze.

Inspiracje od innych klientów. Na początku może to wydawać się dziwne, ale widzimy wiele sytuacji, w których jedni inspirują innych. W sklepie spotykają się różni klienci, niektórzy pytają o produkty polecone przez swojego dentystę, inni chcą dowiedzieć się czegoś o nowościach, które dopiero zobaczyli na naszej półce, a jeszcze inni proszą o produkty, których używają już od dawna. Często stwarza to bardzo ciekawe i miłe sytuacje w sklepie, gdzie rolę polecającego, a nawet sprzedawcy przejmuje klient w kolejce przed Tobą. Sklepy internetowe starannie publikują recenzje klientów. U nas masz okazję mieć je na żywo.

Dialog. Podczas zakupów stacjonarnych niezastąpiona jest rozmowa z przeszkolonym sprzedawcą, a wielu naszych doradców jest z nami już od dawna i posiada wieloletnie doświadczenie. Polecamy skorzystanie z takiego doradztwa wszystkim klientom, także tym, którzy przychodzą po już wybrany produkt. Nasi eksperci pomogą rozwiać wątpliwości, z którymi przychodzisz czy dopasować produkty do twoich potrzeb. Pokażą ci także alternatywne rozwiązania. Podczas rozmowy, często możesz również nieoczekiwanie ujawnić inne lub rzeczywiste przyczyny swojego problemu. Jeśli jakieś rozwiązanie opiera się na umiejętnościach, a nie na produkcie, nasz ekspert wyjaśni, co należy zrobić.  Wybierając produkt, od którego chcesz zacząć, pozostałe możesz zabrać w formie próbki i broszury informacyjnej. Dzięki temu później możesz dokupić to, czego ci brakuje. Pomocny jest także kompetentny asystent, który pomoże ci porównać długoterminowe doświadczenia innych klientów.

Testy przed zakupem. Oczywiście w Profimed pasty do zębów nie są degustowane. Ale na miejscu możesz dosłownie dotknąć wszystkiego. Bardzo zaskakujące jest to szczególnie w przypadku szczoteczek do zębów. Oczywiście nikt nie wkłada ich do ust. Jesteśmy jednak jedynym punktem sprzedaży, w którym przed zakupem możesz dotknąć głowicy czyszczącej i włókien szczoteczki. Dane dotyczące twardości włókien, które są podane na opakowaniu, mają jedynie charakter orientacyjny. Wszystkie szczoteczki oznaczone jako SOFT zdecydowanie nie są tak samo miękkie i możesz być  zaskoczony, że niektóre z nich są subiektywnie zbyt twarde w dotyku, a inne mogą wydawać się zbyt miękkie. Wyboru nie dokonujesz więc tylko oczami, w tej kwestii działa to podobnie, jak z przymierzaniem ubrań. Absolutnie wspaniała jest możliwość przyjrzenia się pracującym szczoteczkom elektrycznym do zębów i irygatorom do ust. Zobacz i wypróbuj ich działanie, intensywność, cichą pracę i uzyskaj porady na temat wszystkich sprytnych sztuczek dotyczących sterowania nimi i ich konserwacji. Możesz nawet pogłaskać pluszaka z serii dla dzieci 🙂

Jeśli więc lokalizacja naszego oddziału  i Twój czas na to pozwalają, zapraszamy do sklepów Profimed. Czekamy na Ciebie!

Dostępność w sklepach
Kliknij sklep aby zobaczyć adres i godziny otwarcia
Adresa
Telefon
E -mail
Google Maps Szczegóły sklepu