Gadżety dla nowo upieczonych rodziców lub to, czego nie znajdziesz w sieciach społecznościowych

PM
Profimed
czytanie przez 3 min
Podziel się
Po urodzeniu dziecka każdego rodzica zaleje tsunami szczęścia i miłości, które mnoży się każdym dotykiem, gestem, spojrzeniem, mruczeniem lub uśmiechem. Naturalnie pragniemy powiedzieć i pokazać wszystkim, że NASZE dziecko jest najpiękniejsze i najsłodsze na świecie (zresztą do czego innego mielibyśmy Instagram). Jednak na każdą mamę i każdego tatę czekają gorsze chwile, o których niewiele się mówi. Na przykład, gdy o trzeciej nad ranem w poślinionej koszuli nocnej na próżno w kółko uspokajasz krzyczące stworzenie i przeskakujesz przez stos pieluszek na podłodze. Głód? Kolka? Gazy? Co teraz? Do kogo zadzwonić, aby do cholery poradził, co masz robić?

Podobnie czuła się matka trzech synów Chelsea Hirschhorn, która wpadła na pomysł założenia firmy, która ułatwiłaby ten trudny okres życia nowo pieczonym rodzicom i ich dzieciom. Tak powstała marka Fridababy. Podczas gdy większość firm koncentruje się na „miłych” aspektach rodzicielstwa, Fridababy pokazuje rodzicielstwo takim, jakie jest… trudne, lepkie i nieatrakcyjne. Produkty  firmy Fridababy pomogą Ci pokonać wszystkie te trudności.

Jedną z najczęstszych przyczyn nocnego płaczu dzieci są wzdęcia i kolka. Aby szybko przynieść dzieciom ulgę, istnieje rurka doodbytnicza Fridababy Windi – mała pusta rurka wynaleziona przez lekarzy, która bezpiecznie i naturalnie odprowadza nadmiar gazów. Brzuszek dziecka przestaje boleć i może ono spokojnie spać. Włóż Windi do tyłka dziecka (tak jak termometr) i poczekaj kilka sekund, aż usłyszysz piskanie. Nie musisz się martwić, że dziecko skrzywdzisz – rura jest wyposażona w ogranicznik, który nie pozwoli na włożenie rurki głębiej niż to konieczne.

 

Jednak rurkę odbytniczą można użyć tylko raz, ponowne użycie może spowodować infekcję, dlatego rurkę należy wyrzucić po użyciu (sprzedawana w praktycznym opakowaniu zawierającym 10 sztuk). Podczas korzystania z Windi nie musisz podawać dziecku kropli ani innych środków antykolkowych. Ze względu na swoją wydajność i łatwość użycia, ten przydatny przyrząd jest popularny wśród tysięcy rodziców na całym świecie.

Drugim najczęstszym powodem nocnego płaczu dziecka, jeśli twoje dziecko ma już czystą pieluchę i pełny żołądek, jest zasmarkany nos. Niemowlęta nie mogą oddychać przez usta, a pełny nos jest dla nich dużym i irytującym problemem. To, że twoje dziecko ma katar, można poznać po problemach ze ssaniem mleka, nie może spać, chrząka lekko i prawdopodobnie kicha. Najważniejszą rzeczą do zrobienia w tym momencie jest utrzymanie nosa w czystości. Pomoże w tym aspirator do nosa NoseFrida zaprojektowany i zalecany przez szwedzkich pediatrów.

Jest bardzo łatwy w użyciu. Najpierw zwilż błonę śluzową nosa sprayem składającym się z naturalnej soli i wody, a następnie przyłóż większą rurkę ssącą do dziurki nosa dziecka (nigdy jej nie wkładaj do nosa!) Następnie użyj czerwonego ustnika, aby wyssać śluz. W przeciwieństwie do konwencjonalnych aspiratorów doustnych NoseFrida zawiera filtr jednorazowy, który zapobiega przenoszeniu śluzu i bakterii. Po każdym użyciu należy aspirator umyć, zdezynfekować i wymienić filtr. Filtry higieniczne są dostępne w opakowaniach po 20 sztuk.

Twojemu dziecku może nie podobać się odsysanie śluzu, ale jest to jedyny sposób, aby ulżyć mu szybko i bezpiecznie oraz pomóc spać spokojnie. Zaleca się również przechylenie łóżeczka, aby podnieść głowę dziecka, jak również nie przegrzewać niepotrzebnie pokoju. Świetny jest również nawilżacz powietrza – dyfuzor zapachowy z kroplą olejku z drzewa herbacianego. Dziecko będzie się lepiej oddychać.

Produkty

Dostępny > 5 szt
Natychmiast w
Dostępny > 5 szt
Natychmiast w
Dostępny > 5 szt
Natychmiast w
Dostępny > 5 szt
Natychmiast w
Dostępny > 5 szt
Natychmiast w
Dostępność w sklepach
Kliknij sklep aby zobaczyć adres i godziny otwarcia
Adresa
Telefon
E -mail
Google Maps Szczegóły sklepu