DENTYSTYCZNE ANTI-AGING

PM
Profimed
czytanie przez 2 min
Podziel się
Wygląd i kolor zębów znacząco wpływają na nasz image i są dopełnieniem naszego wizerunku. Estetyczny wygląd „uśmiechu” wraz z dobrym stanem zdrowia zębów to dziś dla wielu osób jeden z priorytetów. Powrócimy więc teraz do jednego z pionierskich rozwiązań w zakresie pielęgnacji zębów, połączonej z poprawą ich kondycji i wyglądu poprzez widoczne odmłodzenie. Rozwiązaniem tym jest zastosowanie opatentowanej technologii biomimetycznej remineralizacji w paście do zębów SWISSDENT CRYSTAL.

Nazwa tej technologii może wydać Ci się skomplikowana i złożona 🙂. Dla wielu ekspertów jest jednak oczywista i teraz postaramy się przybliżyć ją każdemu za pomocą uproszczonej interpretacji.

Remineralizacja biomimetyczna to proces, który można sobie wyobrazić jako rekonstrukcję. Jest więc odpowiedzią na demineralizację – stan obniżenia zawartości substancji mineralnych w naszym szkliwie, powstały zarówno w wyniku niedostatecznej higieny jamy ustnej, jak i spożywania niektórych pokarmów i napojów. Remineralizacja biomimetyczna jest zasadą naturalnej mineralizacji. Przechowuje materiały w szkliwie zębów (nawet w głębszych warstwach) prawie identyczne jak te, z których naturalnie powstaje szkliwo. Przywraca kolor, twardość i inne właściwości fizyczne do stanu naturalnego szkliwa. W przypadku SWISSDENT CRYSTAL ważnym składnikiem jest glicerofosforan wapnia, czyli naturalna substancja, która wyraźnie uzupełnia utracone w zębie minerały. Cały proces ma miejsce podczas czyszczenia zębów. Hamuje starzenie się zębów, chroni przed próchnicą, zmniejsza ich ewentualną nadwrażliwość i nadaje im nowy, bardziej promienny, biały wygląd.

Połączenie wysokiej jakości regeneracji szkliwa z wyjątkowo niską wartością ścieralności sprawia, że ​​SWISSDENT CRYSTAL jest jedną z najdelikatniejszych past na rynku i tym samym umożliwia szerokie zastosowanie. Jej niska ścieralność jest możliwa dzięki obecności enzymu roślinnego – papainy, który umożliwia usuwanie płytki nazębnej nawet przy niskiej ścieralności. Eliminacja szkodliwej płytki następuje również dzięki dużej zawartości innej naturalnej substancji – ksylitolu. Pasta nie zawiera szkodliwych konserwantów i jest bez fluoru. To jeden z powodów, dla których jest to produkt odpowiedni dla każdej grupy wiekowej, szczególnie podczas pojawiania się zębów stałych. SWISSDENT CRYSTAL można polecić osobom cierpiącym na nadwrażliwość zębiny (nadwrażliwość zębów), a już na pewno tym, którzy chcą zahamować starzenie się zębów. Pasty  można używać do czyszczenia manualnego, ale także do szczoteczek elektrycznych, co jest cechą, której większość kosmetyków dentystycznych nie posiada.

Produkty

Dostępny > 5 szt
Natychmiast w
Dostępny > 5 szt
Natychmiast w
Dostępność w sklepach
Kliknij sklep aby zobaczyć adres i godziny otwarcia
Adresa
Telefon
E -mail
Google Maps Szczegóły sklepu