SPECJALISTA DS. ZĘBÓW I CIAŁA
Potrzebujesz porady?
+48 797 750 425
Tepe Extra soft szczoteczka międzyzębowa 1,1mm  jasnofioletowy, 8 szt. w torebce
Tepe Extra soft szczoteczka międzyzębowa 1,1mm  jasnofioletowy, 8 szt. w torebce

Tepe Extra soft szczoteczka międzyzębowa 1,1mm jasnofioletowy, 8 szt. w torebce

Szczoteczka międzyzębowa ze specjalnie dobranymi ekstra delikatnymi włóknami do jak najdelikatniejszego czyszczenia. Odpowiednie dla osób z wrażliwymi dziąsłami i zębami, z zapaleniem dziąseł, paradontozą lub z implantami.
Pełny opis
19,80 Zł zawierają VAT
Kod towaru:
122275
Marka:
TePe
Opis
Szczoteczka międzyzębowa ze specjalnie dobranymi ekstra delikatnymi włóknami do jak najdelikatniejszego czyszczenia. Odpowiednie dla osób z wrażliwymi dziąsłami i zębami, z zapaleniem dziąseł, paradontozą lub z implantami. Są również wyjątkowe dla tych wszystkich, którzy preferują delikatniejsze włókna w szczoteczkach międzyzębowych. Szczoteczki międzyzębowe TePe zostały wyprodukowane w ścisłej współpracy z czołowymi szwedzkimi stomatologami. Posiadają drucik powleczony tworzywem sztucznym, żeby zapewnić maksymalną ochronę dziąseł i zębów. Wyjątkowy uchwyt i specjalnie dobrane włókna zapewniają skuteczne czyszczenie i trwałość szczoteczki. Te delikatne, wysokiej jakości szczoteczki międzyzębowe nie złamią się tak łatwo! Szczoteczka międzyzębowa TePe Extra soft 1,1mm. jasnofioletowy, 8 szt. + osłonka, zapakowane w torebce.

Zwracamy uwagę, że bardzo ważny jest wybór odpowiedniej wielkości szczoteczki międzyzębowej. Włókna powinny łatwo przeniknąć do przestrzeni międzyzębowej, nigdy nie powinny być siłą wciskane pomiędzy zęby.

Polecane towary

Buccotherm BIO, żelowa pasta do wrażliwych dziąseł, 75 ml
Buccotherm BIO, żelowa pasta do wrażliwych dziąseł, 75 ml
TePe Micro stojak do szczoteczek międzyzębowych
TePe Micro stojak do szczoteczek międzyzębowych