Darmowa dostawa już od zakupów za 125 zł. Aż do końca października. W sklepach bez zmian odbiór był i będzie za darmo.

UltraDEX Wybielającie płyn do płukania ust, 250 ml

UltraDEX Wybielającie płyn do płukania ust, 250 ml

12,00 Zł/100 ml
W magazynie do zakupów online 1 szt
Natychmiast w
Marka: UltraDEX
Kod towaru: UDX29W
Opis
UltraDEX Whitening został naukowo opracowany w celu wzmocnienia i wybielenia zębów. Klinicznie przetestowana technologia iQ + ActiveOxi natychmiast eliminuje związki, które powodują nieprzyjemny zapach z ust i utrzymuje świeży oddech przez 12 godzin. Wspierany przez rozległe badania naukowe, SensiShield Enamel Defense (z hydroksyapatytem) pomaga remineralizować zęby i zapewnić warstwę ochronną. Bez alkoholu i chloroheksydyny - płukanie jest bezpieczne i odpowiednie do długotrwałego codziennego użytku.

Zarejestrowany w Vegan Society.
Skład
Aqua, Hydroxyapatite, Glycerin, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, Polysorbate 20, Sodium Monofluorophosphate (660ppm F), Aroma, Cellulose Gum, Sodium Saccharin, Trisodium Phosphate, Sodium Chlorite, Menthone Glycerin Acetal, Sodium Benzoate, Sodium Citrate, Citric Acid, Gellan Gum, Sodium Bicarbonate, Limonene.
Użyj
Używaj dwa razy dziennie. Aby uzyskać maksymalny efekt, użyj po czyszczeniu zębów i nie spłukuj wodą. Ostrzeżenie: nie połykaj. Nie nadaje się dla dzieci poniżej 6 roku życia. Nie przechowywać w bezpośrednim świetle słonecznym.
Ocena
4,5
Oceniać
8
1
1
0
0
Ocenione przez 10 użytkowników.
Rekomendowane produkty
Dostępny > 5 szt
Natychmiast w
Dostępny > 5 szt
Natychmiast w
Dostępny > 5 szt
Natychmiast w
Dostępność w sklepach
Kliknij sklep aby zobaczyć adres i godziny otwarcia
Adresa
Telefon
E -mail
Google Maps Szczegóły sklepu