SPECJALISTA DS. ZĘBÓW I CIAŁA
Potrzebujesz porady?
+48 797 750 425

Jaka jest najlepsza szczotka do włosów?

Od: Izabela

Dobré ráno, mám otázku, jaký je nejlepší kartáč na vlasy? Mám dlouhé, vlnité vlasy a v nich dělají "uzly". Budu velmi rád, když mi poradíte. Děkuji!

Dobré ráno, paní Iweto,

nejlepší kartáče na vlasy jsou vyrobeny z přírodních materiálů - štětiny ze dřeva a kanců, které nepoškozují strukturu vlasů, ale jemně a účinně je rozčesávají a vyživují. Kartáče TEK  s dokonale vyvinutými dřevěnými hroty jsou antistatické a přátelské k vlasům a také stimulují vlasy a kořeny. Přírodní štětiny z kanců pomáhají uzdravit kůžičku vlasů, a tím poskytují vlasům hydrataci a lesk. Na začátku aplikace štětce štětinami mohou divoké vlasy elektrifikovat, ale když se vlasová kůžička stane jizvou a vlasy si zvyknou na kartáč (obvykle po 14 dnech používání), česání se stává bezproblémovým a velmi přínosným.

Pro efektivní česání dlouhých vlnitých vlasů doporučuji dřevěné, ručně vyrobené kartáče a hřebeny, které vlasy efektivně a jemně rozčesávají. Nejvíce doporučuji kartáče s hroty z habru.

Od kartáčů s kančími štětinami navrhuji luxusní kartáč TEK Prestige  s štětinami divokých prasat a nylonovými vlákny, která vyschnou i velmi husté a kudrnaté vlasy.

Všechny kartáče a hřebeny vám rádi předvedeme a doporučí v každém obchodě Profimed.
 Nie znalazłes pytania lub odpowiedzi?

Zapytaj samych ekspertów.


Zapytaj eksperta