SPECJALISTA DS. ZĘBÓW I CIAŁA
Potrzebujesz porady?
+48 797 750 425
O7 Płyn do płukania jamy ustnej Active®, 250 ml

O7 Płyn do płukania jamy ustnej Active®, 250 ml

Płyn do ust OZ Active z aktywnym tlenem i fluorkami, bez alkoholu i chlorheksydyny.
Pełny opis
25,00 Zł zawierają VAT
Kod towaru:
OCO703
Marka:
O7
Opis
Działanie Płynu do płukania jamy ustnej O7 Active® której oparte jest na technologii Ardox-X bazującej na aktywnym tlenie, który eliminuje bakterie tworzące płytkę nazębną i jednocześnie rozjaśnia szkliwo zębów.

Aktywny tlen w O7 Active nie występuje w formie wolnych rodników, takich jak np. nadtlenki, ale uwalniany jest w bezpiecznej postaci anionowej. Aktywne cząsteczki tlenu zawarte w płynie do ust wnikają w głąb płytki nazębnej, do struktury zęba, dzięki czemu mają bardzo szerokie działanie antybakteryjne i przeciwgrzybicze.

Eliminują bakterie patogenne w poddziąsłowej strefie przyzębia i lotne związki siarki (VSC), które powodują nieświeży oddech.
O7 Płyn do płukania jamy ustnej Active® ma neutralne pH, dzięki czemu można go używać na co dzień. Zawiera fluor, który pomaga zapobiegać próchnicy i wzmacnia szkliwo zębów.

Zalety produktu:
- walczy z gromadzeniem się płytki nazębnej i gromadzeniem się bakterii;
- Zwalcza nieświeży oddech;
- Rozjaśnia zęby, nadając im zdrowy, młodzieńczy wygląd;
- Idealna dla wrażliwych zębów;
- Chroni przed próchnicą;
Skład
Stosowanie: Płukać jamę ustną przynajmniej dwa razy dziennie przez minimum 30 sekund. Wypluć i nie płukać ponownie wodą. Aby zmaksymalizować efekt, polecamy w użyciu razem z pastą O7 Active®, odpowiednią do stosowania przez dorosłych i dzieci powyżej 6 roku życia.
Użyj
Ingredients: Aqua, Glycerin, Sodium Lauryl Sulphate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Gluconate, Cellulose Gum, Aroma, Sodium Citrate, Magnesium Sulphate, Sodium Perborate, Sodium Methylparaben, Citric Acid, Sodium Chloride, Sodium Fluoride, Sodium Saccharin.

Polecane towary

O7 Active płyn do płukania jamy ustnej, 500 ml
O7 Active płyn do płukania jamy ustnej, 500 ml
GUM SensiVital szczotka
GUM SensiVital szczotka