SPECJALISTA DS. ZĘBÓW I CIAŁA
Potrzebujesz porady?
+48 797 750 425
Jordan Green Clean szczoteczka do zębów, medium
Jordan Green Clean szczoteczka do zębów, mediumJordan Green Clean szczoteczka do zębów, mediumJordan Green Clean szczoteczka do zębów, mediumJordan Green Clean szczoteczka do zębów, mediumJordan Green Clean szczoteczka do zębów, mediumJordan Green Clean szczoteczka do zębów, mediumJordan Green Clean szczoteczka do zębów, medium

Jordan Green Clean szczoteczka do zębów, medium

Szczoteczka do zębów wykonana jest w 90% z materiałów pochodzących z recyklingu przy minimalnym wykorzystaniu nowych zasobów. Minimalistyczny design skandynawskiego twórcy Andreasa Engesviki uzupełnia wnętrze łazienki wymagających klientów.
14,90 Zł zawierają VAT
Kod towaru:
JOR1200483
Marka:
Opis
Opakowania z masy papierowej są w 100% wykonane z papieru z recyklingu.

Uchwyt jest wykonany wyłącznie z plastiku pochodzącego z recyklingu, którego jakość została zweryfikowana i zatwierdzona przez FDA. Plastik, który normalnie trafiłby na wysypisko, znajduje nowe zastosowanie.

Włókna są wykonane z nylonu 1010, pochodzenia roślinnego (na bazie oleju rycynowego, który jest również źródłem odnawialnym).

Nie zawiera BPA.

Jeśli interesuje Cię konkretny wariant koloru, napisz do nas w notatce zamówienia, dołożymy wszelkich starań, aby go uzyskać.
Ocena
Produkt nie był jeszcze oceniany Ocenić
Polecane towary