Odbiór osobisty gratis, transport tylko 15 zł - bezpłatny do zamówień powyżej 190 zł. Prezent do zakupów do każdego zamówienia powyżej 90 zł!

SPECJALISTA DS. ZĘBÓW I CIAŁA
Potrzebujesz porady?
+48 797 750 425
BlanX White Shock Protect, pasta do zębów z aktywatorem LED

BlanX White Shock Protect, pasta do zębów z aktywatorem LED

Rewolucyjne wybielanie światłem o natychmiastowym działaniu.
Pełny opis
Produkt niedostępny
Kod towaru:
GA1184700
Marka:
Opis
Rewolucyjne wybielanie światłem o natychmiastowym działaniu.

Nowa generacja pasty do zębów White Shock z technologią ActiluX® dla jeszcze bielszych zębów. Opatentowana formuła rozjaśnia zęby przy użyciu światłem aktywowanych substancji, które cienką warstwą wiążą się ze szkliwem zębów. Powierzchnia zęba za pomocą reakcji fotokatalitycznej delikatnie i skuteczne rozjaśnia. Substancje wybielające są aktywowane przy każdym naświetlaniu światłem tak, że wybielanie trwa przez cały dzień. Cienka warstwa pokrycia ponadto wytwarza efekt tzw. kwiatu lotosu, co zmniejsza zdolność płytki do wiązania kamienia do powierzchni zębów. Dlatego płytka jest łatwo wymywana za pomocą samooczyszczającej zdolności śliny. Im więcej światła pada na zęby, tym większy efekt wybielania przez pastę. Szkliwo staje się coraz jaśniejsze i rozświetlone.

1. Usunąć nakrętkę z pasty.
2. Wyjąć nadstawkę ze światłem LED z pudełka i nakręcić na tubkę.
3. Odkręcić nakrętkę i nałożyć pastę do zębów na szczoteczkę, aby formuła Actilux aktywowała się pod wpływem światła LED.

Ważne: Zostawić nadstawkę ze światłem LED na tubce do czasu zużycia pasty do zębów. Nadstawkę można nadal stosować z inną pastą do zębów z tej samej serii. Działanie wybielające przy użyciu światła LED gwarantowane wyłącznie z produktami BlanX® White Shock.
Światło nie uszkadza wzroku.

Zawiera fluorki 950 ppm.

Zawartość: 50 ml
Skład
1. Usunąć nakrętkę z pasty. 2. Wyjąć nadstawkę ze światłem LED z pudełka i nakręcić na tubkę. 3. Odkręcić nakrętkę i nałożyć pastę do zębów na szczoteczkę, aby formuła Actilux aktywowała się pod wpływem światła LED. Ważne: Zostawić nadstawkę ze światłem LED na tubce do czasu zużycia pasty do zębów. Nadstawkę można nadal stosować z inną pastą do zębów z tej samej serii. Działanie wybielające przy użyciu światła LED gwarantowane wyłącznie z produktami BlanX® White Shock. Światło nie uszkadza wzroku.
Użyj
Skład: Aqua, Sorbitol, Hydrated Silica, Glycerin, Silica, Isopropyl Alcohol, Sodium Lauryl Sulfate, Cellulose Gum, Aroma, Hydroxyapatite*, Sodium Monofluorophosphate, PVM/MA Copolymer, Cetraria Islandice Extract, Sodium Saccharin, Sodium Benzoate, Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, CI 77891, CI