SPECJALISTA DS. ZĘBÓW I CIAŁA
Potrzebujesz porady?
+48 797 750 425
BlanX White Shock Instant White wybielająca pasta do zębów, 75 ml

BlanX White Shock Instant White wybielająca pasta do zębów, 75 ml

BlanX White Shock Instant White
Pełny opis
Produkt niedostępny
Kod towaru:
GA1184800
Marka:
Blanx
Opis
BlanX White Shock Instant White

Rewolucyjne opakowanie ze światłem o niezwłocznym działaniu.

Nowa generacja pasty do zębów White Shock z technologią ActiluX® dla jeszcze bielszych zębów. Opatentowana formuła rozjaśnia zęby przy użyciu światłem aktywowanych substancji, które cienką warstwą wiążą się ze szkliwem zębów. Powierzchnia zęba za pomocą reakcji fotokatalitycznej delikatnie i skuteczne rozjaśnia. Substancje wybielające są aktywowane przy każdym naświetlaniu światłem tak, że wybielanie trwa przez cały dzień. Cienka warstwa pokrycia ponadto wytwarza efekt tzw. kwiatu lotosu, co zmniejsza zdolność płytki do wiązania kamienia do powierzchni zębów. Dlatego płytka jest łatwo wymywana za pomocą samooczyszczającej zdolności śliny. Im więcej światła pada na zęby, tym większy efekt wybielania przez pastę. Szkliwo staje się coraz jaśniejsze i rozświetlone.

Pasta zawiera również drobne krzemiany do delikatnego czyszczenia szkliwa i wyciągi z arktycznych porostów płucnicy islandzkiej (Cetraria islandica), które mają właściwości antybakteryjne i skutecznie rozjaśniają szkliwo. Tworzy ona również barierę ochronną na zębach, zapobiegającą osadzaniu się pigmentów. Hydroksyapatyt zamyka kanaliki zębiny, przyczyniając się tym samym do remineralizacji zębów i zmniejszenia ich wrażliwości. Zawiera fluorki w ilości 950 PPMFI.

Im więcej się uśmiechasz, tym Twoje zęby są bielsze.

Użyj
Skład: Aqua, Sorbitol, Hydrated Silica, Glycerin, Silica, Isopropyl Alcohol, Sodium Lauryl Sulfate, Cellulose Gum, Aroma, Hydroxyapatite*, Sodium Monofluorophosphate, PVM/MA Copolymer, Cetraria Islandica Extract, Sodium Saccharin, Sodium Benzoate, Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, CI 77891, CI 42090. (*ActiluX)